Saatiniz İle Apple iPhone Ürününüzü Senkronize Edin

Saatiniz İle Apple iPhone Ürününüzü Senkronize EdinCasio firması tarafından pazara sürülen G-Shock BG-5600 ve G-Shock GB-6900 serisi modeller ile iPhone ürünlerini senkronize etmeniz mümkün hale gelmiş oldu.

iPhone ile Bluetooth üzerinden iletişime geçerek gelen aramaları bildirme, e-postalardan haberdar etme, mesaj uyarıları görüntüleme ve kapsama alanı dışına çıkıldığında sesli uyarı verme gibi işlevler sunan G-Shock BG-5600 ve GB-6900 serisi Casio saatler özellikle yoğun bir tempo içerisinde çalışan iPhone kullanıcıları için büyük bir artı haine gelecek gibi görünüyor.

Telefonun saat ve tarihini ayarlama, alarm kurma ve alarm sesini değiştirme gibi işlemleri saat üzerinden yapabilme özellikleriyle bir anlamda telefonunuzu saatinizden yönteme imkânı sağlayan Casio modelleri kullanıcılarına bir mobil istasyon sağlamış oluyor.

  Samsung Bixby Nedir? Nasıl Çalışır? Türkçe Dil Desteği Var mıdır?
Saatiniz İle Apple iPhone Ürününüzü Senkronize Edin
Saatiniz İle iPhone Ürününüzü Senkronize Edin

Yakın dönemde Android ve BlackBerry gibi modellerle de uyumlu serilerin çıkması ve pazarda bu çalışmanın yaygınlaşması ile Akıllı Telefon – Saat – Bluetooth Kulaklık arasındaki muhteşem uyum günlük yaşantımızı daha kolay bir hale getirecek gibi görünüyor.

Bu arada bu iki modelin ve  serisi ile uyumlu olduğunu unutmadan belirtelim. Alt seriler ile şu aşamada pek verimli çalışmıyorlar.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status