Saatiniz İle Apple iPhone Ürününüzü Senkronize Edin

Casio firması tarafından pazara sürülen G-Shock BG-5600 ve G-Shock GB-6900 serisi modeller ile iPhone ürünlerini senkronize etmeniz mümkün hale gelmiş oldu.

iPhone ile Bluetooth üzerinden iletişime geçerek gelen aramaları bildirme, e-postalardan haberdar etme, mesaj uyarıları görüntüleme ve kapsama alanı dışına çıkıldığında sesli uyarı verme gibi işlevler sunan G-Shock BG-5600 ve GB-6900 serisi Casio saatler özellikle yoğun bir tempo içerisinde çalışan Apple iPhone kullanıcıları için büyük bir artı haine gelecek gibi görünüyor.

Telefonun saat ve tarihini ayarlama, alarm kurma ve alarm sesini değiştirme gibi işlemleri saat üzerinden yapabilme özellikleriyle bir anlamda telefonunuzu saatinizden yönteme imkânı sağlayan Casio modelleri kullanıcılarına bir mobil istasyon sağlamış oluyor.

Saatiniz İle Apple iPhone Ürününüzü Senkronize Edin
Saatiniz İle Apple iPhone Ürününüzü Senkronize Edin

Yakın dönemde Android ve BlackBerry gibi modellerle de uyumlu serilerin çıkması ve pazarda bu çalışmanın yaygınlaşması ile Akıllı Telefon – Saat – Bluetooth Kulaklık arasındaki muhteşem uyum günlük yaşantımızı daha kolay bir hale getirecek gibi görünüyor.

Bu arada bu iki modelin iPhone 5 ve iPhone 4S serisi ile uyumlu olduğunu unutmadan belirtelim. Alt seriler ile şu aşamada pek verimli çalışmıyorlar.

 

Saatiniz İle Apple iPhone Ürününüzü Senkronize Edin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 23 Mart 2013, 13:47

    Galaxy SIII için uygun değil midir acaba? Bu saatten bulsak ta alsak.

    Cevapla