Pasaport Kayıt İşlemleriSabit Telefonda HD Ses Kalitesi, Türkiye’de İlk Kez ve Sadece Turkcell Superonline’da

Sabit Telefonda HD Ses Kalitesi, Türkiye’de İlk Kez ve Sadece Turkcell Superonline’da

Sabit telefon hizmetini kendi şebekesi üzerinden fiber kalitesiyle veren Turkcell Superonline, Türkiye’de ilk kez başlattığı HD Ses hizmeti ile telefon görüşmelerini daha da kaliteli hale getiriyor. Sadece dünya standartlarında kurulan fiber optik şebekeler üzerinden sunulabilen HD Ses hizmeti ile kullanıcılar, telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesini daha net ve “gerçeğe yakın” duyabiliyor. Turkcell Superonline yeni hizmetine […]


Sabit telefon hizmetini kendi şebekesi üzerinden fiber kalitesiyle veren Superonline, Türkiye’de ilk kez başlattığı HD Ses hizmeti ile telefon görüşmelerini daha da kaliteli hale getiriyor. Sadece dünya standartlarında kurulan fiber optik şebekeler üzerinden sunulabilen HD Ses hizmeti ile kullanıcılar, telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesini daha net ve “gerçeğe yakın” duyabiliyor.

Superonline yeni hizmetine özel hazırladığı HD Dect telefon ve avantajlı dakika paketleriyle, ayda 23,99 TL’den başlayan fiyatlarla HD Ses kalitesini evinize getiriyor. HD Konuşma paketlerinden, ev telefonunu, numarası değişmeden Superonline’a taşıyanlar ya da yeni numara alanlar faydalanabiliyor.

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, yeni bir ilke imza atarak sabit telefonda HD Ses kalitesini fiber müşterilerinin hizmetine sunuyor.

  Turkcell Sony Xperia S Cep Telefonu Kampanyası (59 TL'den Başlayan Fiyatlarla)
Sabit Telefonda HD Ses Kalitesi, Türkiye’de İlk Kez ve Sadece Turkcell Superonline’da
Sabit Telefonda HD Ses Kalitesi, Türkiye’de İlk Kez ve Sadece Turkcell Superonline’da

Sesin iletildiği frekans bandının genişlemesi yani tek bir kanala daha çok ses verisinin sığdırılabilmesi anlamına gelen HD Ses ile kullanıcılar, telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesini daha “gerçeğe yakın” duyabiliyor.

Sesleri daha kolay tanıyıp, telefonda anlaşılması zor olabilen “Z, S ve F” gibi harfleri anlaşılabilir hale getiren HD Ses özelliği, arka plan seslerini de bastırdığı için daha net bir telefon görüşmesi sağlıyor. HD Ses hizmeti, aynı eve kadar 1000 Mbps “ışık hızında” internet gibi, Türkiye’de sadece Turkcell Superonline tarafından, dünya standartlarında kurduğu fiber optik altyapısıyla sunulabiliyor.

HD Ses, tüketicilere dect telefon ve avantajlı dakika paketleri ile sunuluyor…

HD Konuşma Paketi kampanyasından, tüm mevcut ve yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri, ev telefon numaralarını Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir numara alarak, 24 ay taahhütle yararlanabilecekler. Ayda 23,99 TL’den başlayan fiyatlarla; HD ses servisi, HD Dect telefon ve her yöne avantajlı dakikalardan oluşan kampanya 30 Haziran’a kadar devam edecek.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status