Sahte Galaxy S6 Modelleri Çıkmaya Başladı

Sahte Galaxy S6 Modelleri Çıkmaya Başladı

Çin’li üreticiler Amiral Gemilerini klonlamaya devam ediyorlar. Şimdi de pazara Samsung Galaxy S6 ve S6 EDGE serilerinin çakmalarını sunmaya başlamış durumdalar. Tasarımsal açıdan diğer Galaxy serilerine benzemeyen Premium bir tasarım anlayışına sahip olan Galaxy S6, sunduğu teknik özellikleri ile 2015 yılının en iyi amiral gemisi olmaya aday. Snapdragon 810’dan daha hızlı olduğu testlerde ortaya çıkan […]yorumlar.net

Çin’li üreticiler Amiral Gemilerini klonlamaya devam ediyorlar. Şimdi de pazara ve S6 EDGE serilerinin çakmalarını sunmaya başlamış durumdalar.

Tasarımsal açıdan diğer serilerine benzemeyen Premium bir tasarım anlayışına sahip olan , sunduğu teknik özellikleri ile 2015 yılının en iyi amiral gemisi olmaya aday.

Snapdragon 810’dan daha hızlı olduğu testlerde ortaya çıkan sekiz çekirdekli Exynos 7420 yonga seti ve 3 GB RAM’den gücünü alan , sunduğu performans ile göz doldurmayı başarmıştı. Çok ses getiren cihaz için, Çin menşeli firmalar ’nın sahtesini (klonunu) üretmek için kolları sıvadı.

Sahte Galaxy S6 Modelleri Çıkmaya Başladı
Sahte S6 Modelleri Çıkmaya Başladı

Sahte S6 Serisinde Orta Düzeyde Donanım Kullanılmış

Galaxy S6 ile birebir aynı görünüme sahip olan sahte cihazlar yakında piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Sahte Galaxy S6’da QHD ekran yerine Full HD ekran, Exynos 7420 yonga seti yerine daha ucuz ve performansı düşük MediaTek MT6582 yonga seti ve 3 GB RAM yerine 1 GB RAM kullanılıyor.

  Samsung Galaxy S6’ya Dayanıklılık Testi Yapıldı

Sahte Galaxy S6 AnTuTu’da ASUS ZenFone 5’in altında yer alıyor. Çok ucuz fiyata satılacak olan sahte Galaxy S6 cihazlara dikkat etmenizi öneririz. Galaxy S6’nızın sahte olup olmadığını buradaki haberimizdeki uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz.

Sahte Galaxy S6 Modelleri Çıkmaya Başladı
Sahte Galaxy S6 Modelleri Çıkmaya Başladı

Kaynak: http://shiftdelete.net/sahte-galaxy-s6-ortaya-cikti-59910

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status