Sahte iPhone 8’ler piyasada!

iPhone 8 ile ilgili haberler her geçen gün teknoloji gündemine bomba gibi düşüyor. Gelen her bilgi, her fotoğraf bekleyen insanları daha da heyecanlandırıyor. Bu haber ise klon olan iPhone 8’in telefon piyasasına giriş yapmasıyla ilgili olacak!

 

iPhone 8 hakkında geçtiğimiz her gün bir gelişme yaşanmıştı ve bizde bu gelişmeleri sizlerle paylaşmaya çalışmıştık. Yaşanan son gelişmelere bakmamız gerekirse, iPhone 8 daha satışa çıkmadan sahte iPhone 8’ler piyasada çoktan yerini almış gibi gözüküyor.

Apple kullanıcılarının büyük merakla beklediği iPhone 8’in klonu Çinliler tarafından üretildi ve piyasaya çıkarıldı. iPhone 8’in bir çok klonunun piyasada satıldığı belirtiliyor. Bir çok ünlü Youtuber da bunları sipariş ederek sahte iPhone 8’in kutu açılış videolarını çekiyor.

Yapılan sahte iPhone 8, ortaya çıkan sızıntılardaki fotoğraflar ve bilgilerden yararlanılarak, ucuz işçilik ve kötü bir yazılımın birleşmesi sonucunda ortaya bir ucube gibi çıkmış durumda. Tıpkı sızıntılardaki dikey konumda çift arka kameranın bulunduğu bu klon telefonda, iOS 10’a benzer bir arayüze sahip bir işletim sistemi bulunduğu söyleniliyor. Bu sistemin oldukça yavaş çalıştığı ve bir çok hata içerdiği belirtiliyor.

Bu kötü birleşimlerin sonucunda, doğal olarak çok kötü bir performansa sahip olan sahte ya da klon iPhone 8, orijinal olan iPhone 8’in aksine 4.7 inçlik bir ekrana sahip. Asıl iPhone 8’in 5.8 inçlik çerçevesiz bir ekrana sahip olacağını tekrar hatırlatalım.

Sahte iPhone 8’ler piyasada!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir