Sakarya (Adapazarı) İli Nöbetçi Eczane Uygulaması (Android)

Son dönemde karşımıza çıkan en yararlı uygulamalardan birisi Sakarya Eczacılar Odası tarafından hazırlattırılan Sakarya Nöbetçi Eczane Uygulaması oldu diyebiliriz.

OrtakFikir firması tarafından hazırlanılan ve kullanıma alınan Sakarya Nöbetçi Eczaneler Uygulaması şu aşamada sadece Android İşletim Sistemi için çalışır durumda. Ancak yakın dönemde İOS İşletim Sistemi ve Windows Phone 8 İşletim Sistemi için de benzer uygulamalar hazırlanacaktır diye düşünüyoruz.

14 KB gibi düşük bir boyut ile gelen Nöbetçi Eczane Uygulaması aslında biraz daha ekstra bilgiler ile karşımıza çıkabilirdi. Direkt olarak Eczane İsmi – Eczana Telefonu ve Kısa Adres bilgileri ile açılan uygulamada ikincil bir sayfa uygulaması yok. Bu noktada özellikle Detaylı Adres veya Google Haritalar üzerinden açılan bir yol tarifinin daha uygulama eklenmiş olması daha iyi olacaktır diye düşünüyoruz.

Sakarya İli Nöbetçi Eczane Uygulaması (Android)
Sakarya İli Nöbetçi Eczane Uygulaması (Android)

Kısa süre önce Google Play Market üzerinden dağıtılmaya başlanılan uygulama şu aşamada 50 kişilik bir gruba ulaşmış durumda. İlerleyen dönemde Akıllı Telefon kullanan Sakarya’lı vatandaşların birçoğunun Sakarya Nöbetçi Eczane Uygulamasını kuracağını düşünürsek indirilme sayısının 50.000 seviyelerine ulaşması pek de zor olmayacaktır.

Sakarya Nöbetçi Eczane Android Uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sakaryanobet

Sakarya (Adapazarı) İli Nöbetçi Eczane Uygulaması (Android)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir