Samsun Galaxy Mega 2 Yakında Pazarda

Samsung son yıllarda akıllı telefon üretiminde çığır açtı. Her geçen gün yepyeni tasarım ve özellikleriyle akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Samsung ailesine getireceği yeni Mega modeli Samsung Galaxy Mega 2 ile yine kullanıcıların başını döndürüyor.

Teknik ve donanımsal özellikleri GFXBench veritabanında ortaya çıktı ve sizlere sunuluyor. SM-H7508 Model adıyla görüntüsü paylaşılan Galaxy Mega 2 ‘nin ekran boyutu bir önceki Mega modelinden 0.4 inç daha küçük olsa da adı üstünde hala mega bir telefon özelliği taşıyor.

Yani bu boyutuyla Mega 2 5.9 inç olacak ve tablet büyüklüğünde telefon sevenler için oldukça çok fazla donanıma sahip olacak. Samsung Galaxy serisiyle kullanıcılarına rahatlığı sunarken Mega boyutuyla ilk çıkardığı telefonla satışlarını yükseltmişti. Mega çok sevilmiş olmalı ki ailesine Mega 2’yi ekliyor.

Teknik ve donanımsal özelliklerine göz atacak olursak 720 p çözünürlükte 5.9 ekran,  1.2 GHZ hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemci bulunuyor. Modelin ekran kartı ise Adreno 306 olacak. 2 Gb Ram’e sahip Mega 2 8 GB depolama alanı ile karşımıza çıkacak ve daha birçok özelliği ile kendisine hayran bırakacak.

Samsung’un son senelerde en fazla dikkat ettiği konulardan birisi de kamera özelliği. Mega 2’yle 12 Megapiksel Arka ve 5 Megapiksel ön kamera özelliği sunan Samsung yine mükemmel fotoğraf ve video kalitesini büyük ekran telefonunda sunuyor. Samsung’un vazgeçilmezi olan Android 4.4 işletim sistemi Mega 2’de de sizlere sunuluyor. Fiyatı konusunda kesin bilgiye sahip olunamayan Mega 2 çok yakında tüm teknoloji marketlerinde sizlerin satışına sunulacak.

Samsun Galaxy Mega 2
Samsun Galaxy Mega 2

Samsun Galaxy Mega 2 Yakında Pazarda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir