Samsung A Serisini Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A30 İle Yeniliyor

Samsung A Serisini Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A30 İle Yeniliyor

Samsung geçtiğimiz senelerin ilgi gören serisi Galaxy A serisini yeniliyor. Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A30 modellerini duyurmaya hazırlanıyor.


geçtiğimiz senelerin ilgi gören serisi Galaxy A serisini yeniliyor. Galaxy A50 ve Galaxy A30 modellerini duyurmaya hazırlanıyor.

Galaxy Fold ve Samsung Galaxy S10 serisini duyuran Samsung firması Şubat ayı sonuna doğru da yeni modelleri olan A50 ve A30 modellerini duyuracak.

Tahminlere göre A50 ve A30 serisi yeni Galaxy modelleri 28 Şubat 2019 tarihinde resmi olarak duyurulmuş olacak.

 

Samsung Galaxy A50

 

Yeni A50 ve A30 Serisi Neler Sunuyor?

Samsung Galaxy A50 ve  mSamsung Galaxy A30odellerinde 6.4 inçlik boyuta sahip Infinity-U adı verilen ekran yapısını kullanan Samsung firması çentik kısmında ise su damlası formunu kullanacak.

A30 modelinde parmak izi okuyucuyu cihazın arka kısmına kaydıran firma A50 modelinde ise ekrandan parmak izi okuma özelliğini tüketicilerin kullanımına sunacak gibi görünüyor.

Yine A30 modelinde Çift Arka Kamera kullanılırken A50 modelinde Üçlü Arka Kamera kullanımını tercih edilmiş.

 

Samsung Galaxy A30

 

Model Sayısını Arttırmaya Devam Ediyor

Samsung firmasının hızlı bir şekilde pazara yeni model ürünler sunmaya devam etmesi ile birlikte satışı devam eden model sayısı da yükselmeye başlamış durumda.

Pazara çıkacak olan Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A30 modelleri muhtemelen ilerleyen günlerde Samsung Galaxy A70 modeli ve Samsung Galaxy A80 modeline de kapı aralayacak.

Bu noktadan bakıldığında tasarımsal olarak Samsung Galaxy A5 ve Samsung Galaxy A3 modellerinden ayrılan A50 ve A30 modelleri muhtemelen bu serilere ek olarak gelen seriler olacak.

Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10e ve Samsung Galaxy S10 Plus modelleri ile Samsung Galaxy Fold modelini de duyuran firma 2019 yılına oldukça hızlı bir giriş yapmış durumda.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
eutics.com | 524: A timeout occurred

Error 524 Ray ID: 4bdbba6bea69cb40 • 2019-03-26 20:05:09 UTC

A timeout occurred

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The origin web server timed out responding to this request.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.