Samsung Charm Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu

Samsung firması tarafından Dünya Mobil Kongresinde tanıtımı yapılan Samsung Charm isimli Akıllı Bileklik resmi olarak satışa sunuldu.

2016 yılı Şubat ayında Barselona’da düzenlenen WMC Etkinliğinde duyurusunu yaptığı Akıllı Bileklik modeli Samsung Charm serisini resmi olarak satışa sundu.

Temel olarak Aktivite Takibi yapan Charm günümüzde birçok firma tarafından satışı sunulan Akıllı Bileklik modelleri ile aynı işlevleri bünyesinde barındırıyor.

 

Samsung Charm Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu
Samsung Charm Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu

 

Samsung Charm Akıllı Bileklik Teknik Özellikleri

Mobil Uygulama üzerinden kontrol edilebilen Samsung Charm serisi Akıllı Bileklik ailesi kullanıcılarına şu özellikleri sunuyor olacak.

  • Atılan Adım Sayısı
  • Yakılan Kalori Miktarı
  • Ulaşılan Kilometre
  • Arama Uyarısı – Titreşim
  • SMS Uyarısı – Titreşim
  • Uygulama Bildirim Uyarısı – Titreşim
  • 14 Güne Kadar Batarya Süresi

Oldukça şık bir tasarıma sahip olmasından dolayı özellikle Bayan Kullanıcılar tarafından tercih edilmesi beklenilen Akıllı Bileklik Ailesi ülkemizde de önümüzdeki günlerde satışa çıkacaktır.

Bluetooth üzerinden Akıllı Telefonlar ile bağlantı kuran ve Charm Uygulaması ile bizlere verileri ileten Akıllı Bileklik her daim Akıllı Telefona bağlı olma zorunluluğu da hissetmiyor.

Sadece Arama Gelmesi, SMS Gelmesi, ya da Bildirim Gelmesi durumunda eğer cihaz Akıllı Telefona bağlı ise size Titreşim şeklinde uyarı veriyor.

Aksi durumda diğer tüm Aktivite Datalarını kendi içindeki hafızada tutarak bağlantı yapıldığı zaman Mobil Uygulamaya aktarabiliyor.

 

Samsung Charm Akıllı Bileklik Tasarımları
Charm Akıllı Bileklik Tasarımları

 

Samsung Charm Satış Fiyatı

Temel olarak Xiaomi Mi Band serisi ile aynı özellikleri bünyesinde barındıran Samsung Charm ise beklenenden biraz daha uygun fiyata pazara çıkacak.

Tabi ki ne kadar Uygun Fiyat olursa olsun şu aralar 15 Dolar gibi bir fiyata satılan Akıllı Bileklik Modelleri kadar uygun değil.

Kore, İtalya, Fransa ve Rusya’da resmi olarak satışa çıkan ve 40 Euro gibi bir fiyata satılacak olan ürünün ülkemizde ise ortalama olarak 150 TL – 250 TL arasında bir satış fiyatı olacak gibi görünüyor.

 

Samsung Charm Akıllı Bileklik Uygulaması
Samsung Akıllı Bileklik Uygulaması

 

En Önemli Artısı Tasarımı

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ve farklı yapılardaki kol bantları ile tamamen farklı bir tasarıma bürünebilmesi ürünün en büyük avantajı.

Genel olarak hem Erkek hem de Kadınlar için pazara sürülecek olsa da ürünün tasarımı ve görünümü itibari ile çok fazla Erkek Kullanıcılara hitap etmeyeceği kesin.

Bu sebeple de Samsung firması Samsung Charm serisi Akıllı Bileklik modelini Şıklık arayan bayanlar için özel olarak tasarlamış diyebiliriz.

Samsung Charm serisi ile alakalı olarak Daha Detaylı Bir İncelemeyi ürün bizlere ulaştıktan sonra gerçekleştiriyor olacağız.

Samsung Charm Akıllı Bileklik Reklamları
Charm Akıllı Bileklik Reklamları

Samsung Charm Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir