Samsung Firmasıda Alüminyum Kasalı Modeller Üzerinde Çalışmaya Başladı

Samsung Firmasıda Alüminyum Kasalı Modeller Üzerinde Çalışmaya Başladı

HTC One ile pazarda başlayan Alüminyum Kasa talebine Samsung firması da yakın durmaya başladı. Bu kapsamda pazara sürülmesi beklenilen Samsung Galaxy Note 3 modelinde plastik kasa yerine Alüminyum Kasa denemesi yapılabilir. Özellikle üretim bandında sıkıntı yaşamamak adına Plastik Kasa ile ürünlerini pazara sunan Samsung firması HTC One modeli ile daha iyi rekabet edecek ve pazardaki […]yorumlar.net

HTC One ile pazarda başlayan Alüminyum Kasa talebine firması da yakın durmaya başladı. Bu kapsamda pazara sürülmesi beklenilen modelinde plastik kasa yerine Alüminyum Kasa denemesi yapılabilir.

Özellikle üretim bandında sıkıntı yaşamamak adına Plastik Kasa ile ürünlerini pazara sunan firması HTC One modeli ile daha iyi rekabet edecek ve pazardaki Alüminyum Kasa talebini görebilecek yeni bir çalışma üzerine yoğunlaşmış durumda.

modelinin yüksek satış rakamlarına ulaşması beklenildiği için Plastik Kasa tercihinden vazgeçmeyen firması daha az satış yapacağı düşünülen Galaxy Note III modelinde yeni kasa yapısını denemeyi planlıyor.

Samsung Galaxy Note 3 Alüminyum Kasaya Sahip Olabilir
Alüminyum Kasaya Sahip Olabilir

İmalat aşamasının zorlu ve uzun olduğu Alüminyum Kasalar özellikle işçilik giderleri ile de sıkıntılı bir durumda. Bu sebeple ani bir talebe karşı zor durumda kalmak istemeyen Samsung firması, HTC One modelinde yaşanan Stok Sorununa sahil olmamak için modeli için bu tarz bir çalışmadan uzak kalma kararı almış durumda.

  Apple iPad'in 2002 Yılındaki Görüntüleri ve Hayatımıza Girişi

Ancak ilerleyen dönemde modeli için de bazı serilerde Alüminyum Kasa üretim yapılabilir. Şimdi ise görünürdeki en yakın ihtimal Alüminyum Kasaya sahip modeli gibi görünüyor.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status