Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy Ace 2 Modeli Patlayan Telefonlar Arasına Girdi

Samsung Galaxy Ace 2 Modeli Patlayan Telefonlar Arasına Girdi

Kanada’da gerçekleşen olayda nedeni tam olarak bilinmeyen bir şekilde, yata üzerinde dururken patlayan Samsung Galaxy Ace 2 serisi Akıllı Telefonlardaki güvenliği yine gözler önüne serdi. Alınan ilk bilgilere göre Yan Sanayi Batarya kullanımından ötürü yaşanan patlamaya neyin sebep olduğu ise net olarak anlaşılamamış durumda. Herhangi bir can kaybına veya yaralanmaya sebep olmayan patlama ile son […]


Kanada’da gerçekleşen olayda nedeni tam olarak bilinmeyen bir şekilde, yata üzerinde dururken patlayan Samsung Galaxy Ace 2 serisi Akıllı Telefonlardaki güvenliği yine gözler önüne serdi.

Alınan ilk bilgilere göre Yan Sanayi Batarya kullanımından ötürü yaşanan patlamaya neyin sebep olduğu ise net olarak anlaşılamamış durumda.

Herhangi bir can kaybına veya yaralanmaya sebep olmayan patlama ile son dönemde gündemden düşen Akıllı Telefon Güvenliği konusunu da yeniden canlandıracak gibi görünüyor.

 

Samsung Zararı Karşılama Sözü Verdi

Telefonu patlayan kullanıcının Yan Sanayi Pil kullanmasından ötürü bu sıkıntı ile karşılaştığını açıklayan Samsung Yetkilileri, kullanıcıyı mağdur etmemek adına Cihazın Yenisi ile değiştirileceği bilgisini basına verdiler.

Samsung Galaxy Ace 2 Patladı
Samsung Galaxy Ace 2 Patladı

Yan Sanayi Ürünlere Dikkat

Özellikle Çin Malı Şarj Aleti ve Çin Malı Batarya gibi telefonlarda kullanılan aksesuarlar kısa ve uzun vadede hem size hem de Akıllı Telefonlarınıza zarar verebilir.

Bu sebeple de mümkün olduğunca Orijinal Aksesuar ve Orijinal Pil kullanılmaya özen gösterilmesi gerekiyor. Aksi taktirde istenmeyen olaylar meydana gelebiliyor.

Samsung Galaxy Ace 2 Modeli Patlayan Telefonlar Arasına Girdi
Samsung Galaxy Ace 2 Modeli Patlayan Telefonlar Arasına Girdi

  Samsung Galaxy S4 Patladı, Bir Ev Küle Döndü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status