Samsung Galaxy Core Lite (G3500) Modelinin Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Samsung Galaxy serisine Orta Seviye kullanıcılar için yeni modeli olan Galaxy Core Lite serisi de katıldı. İşte modelle alakalı teknik bilgiler ve gelen kullanıcı yorumları.

Samsung firması özellikle Galaxy serisi ile birlikte sektörde önemli bir atılıma geçti ve oldukça fazla sayıda model üretimi yaparak pazarda bir anlamda model bereketi yaşanmasına sebep oldu.

LG, Apple, Sony, HTC ve Nokia gibi firmalar pazara aynı anda 5 – 10 model satışta olacak şekilde ürün sürme yoluna giderlerken, Samsung firması aynı modelin 3-4 varyasyonu ile pazarda 20 – 30 model ile satışta olma sistemi içerisinde ilerliyor.

Samsung Galaxy Core Lite
Samsung Galaxy Core Lite

Samsung Galaxu Core Lite Modelinin Teknik Özellikleri

Cihaz Android 4.3 Jelly Bean İşletim Sistemine sahip olan, Qualcomm firması tarafından üretilmiş SnapDragon 400 serisi 1.2 GHz’lik Dört Çekirdekli bir işlemci ile pazara çıkmış durumda.

4.7 inçlik WVGA (800*480 piksel) çözünürlüğe sahip olan bir ekran ile pazara çıkan Core Lite serisi 5 MP değerinde Led Flash destekli bir arka kameraya sahip.

1 GB Ram Bellek ve 8 GB Dahili Depolama Alanına sahip olarak pazara sürülen Core Lite serisi Bluetooth, NFC, GPS ve Wi-Fi gibi temel özelliklerin yanında LTE Desteğini de bünyesinde barındırıyor.

Mikro SD Kart desteğine sahip olan modelde dilerseniz 64 GB’a kadar da depolama alanına ek yapabiliyorsunuz.

2.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olacak olan Samsung Galaxy Core Lite serisinin düşük ekran değerleri sayesinde bir günü

rahatlıkla devirmesi bekleniyor.

 

Samsung Galaxy Core Lite Kullanıcı Yorumları

Bu noktada Samsung Galaxy Core Lite modeli Türkiye Pazarında satışa sunulduktan sonra kullanıcı yorumlarını da yavaş yavaş sitemize ekliyor ve Yorum alanından da Kullanıcı Deneyimlerini alıyor olacağız…

 

Samsung Galaxy Core Lite (G3500) Modelinin Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir