Samsung Galaxy Gear 2

Teknolojiyle birlikte gün geçtikçe yeni ürünlerin çıkışı artıyor. Akıllı telefonlardan sonra akıllı saat dediğimiz teknoloji harikaları da piyasada yerini alıyor. Piyasa da en fazla talep gören ürünlerden biri da Samsung’un çıkardığı Galaxy Gear serisi. İlk akıllı saatiyle ses uyandıran Samsung şimdi de Gear 2’yle şık ve zarif tasarımlı bir akıllı aksesuar sunuyor.

Farklı renkleri ve birinci sınıf metal kaplamasıyla teknoloji ve şık tasarımı bileğinize getiriyor. 2 MP kamera özelliği ile Gear 2’yi her kıyafetinize uydurabilir, işte, evde ya da dışarda her koşulda kullanabilirsiniz. Gear’dan sonra çıkarılan Gear 2 ince ve daha farklı fonksiyonlarıyla Galaxy telefon kullanıcılarının ayrılmaz bir aksesuarı olmayı hedefliyor.

Telefonunuza elleriniz doluyken ulaşamadığınız da ya da telefonunuz çantanızdayken gelen çağrıları ve bildirimleri cevaplayabilir, kısa mesaj alabilirsiniz. Ayrıca Gear 2‘yle egzersiz yaparken ve sağlığınızı iyileştirmede kullanacağınız Nabız Ölçer, S Health özellikleri ve Adımsayar’a sahip olacaksınız.

Samsung Galaxy Gear 2
Samsung Galaxy Gear 2

Gear 2’yle telefonunuzu evde bırakarak Bluetooth kulaklığınızla özgürce müzik dinleyebilirsiniz. En güzel özelliklerinden biri de Gear 2’nizi dahili IR LED sensör ve WatchON Kontrolü özelliği ile çok sayıda elektronik eşyanın uzaktan kumandası olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca toza karşı ve 30 dakika boyunca 1 metreye kadar su altında kalmaya karşı korumalı.

Galaxy Gear 2 Galaxy note 2/3/3 neo, tüm Galaxy S serisi, Galaxy Mega ve birçok Galaxy tablet ile uyumludur.

Samsung Galaxy Gear 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir