Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy Gear Akıllı Saatler Rengârenk Olacak

Samsung Galaxy Gear Akıllı Saatler Rengârenk Olacak

Samsung tarafından pazara sürüleceği günü bekleyen Galaxy Gear Akıllı Saat modelleri ile alakalı olarak şimdi de renk bilgileri pazara sızdırıldı. SamMobile tarafından yapılan sızdırma ile 4 Eylül 2013 tarihinde yapılacak bir etkinlik ile duyurulması beklenilen Samsung Galaxy Gear serisi Akıllı Saat modellerinin hangi renklerden oluşacağını kamuoyu ile paylaşmış oldu. Gelen ilk sızdırma bilgilere göre Galaxy […]


tarafından pazara sürüleceği günü bekleyen modelleri ile alakalı olarak şimdi de renk bilgileri pazara sızdırıldı.

SamMobile tarafından yapılan sızdırma ile 4 Eylül 2013 tarihinde yapılacak bir etkinlik ile duyurulması beklenilen Galaxy Gear serisi Akıllı Saat modellerinin hangi renklerden oluşacağını kamuoyu ile paylaşmış oldu.

Gelen ilk sızdırma bilgilere göre Galaxy Gear modelinde Beyaz, Turuncu, Siyah ve Gri renk seçeneklerinin bulunacağı, ilerleyen haftalarda ise bu renkler arasına Altın Beyazının da ekleneceği var.

Samsung Galaxy Gear Akıllı Saatler Rengârenk Olacak
Akıllı Saatler Rengârenk Olacak

Özellikle Bayan kullanıcılarında bu modeli tercih edebilmesi açısından Pembe ve Kırmızı renk seçeneklerinin de Galaxy Gear serisine dahil edilmesi mantıklı bir adım olacaktır diye düşünüyorum.

  Samsung Galaxy Grand Güney Kore’ye Özel Dört Çekirdekli Olacak

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status