Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy Grand Güney Kore’ye Özel Dört Çekirdekli Olacak

Samsung Galaxy Grand Güney Kore’ye Özel Dört Çekirdekli Olacak

Dünya pazarına Çift Çekirdekli bir işlemci ailesi ile sunulan Samsung Galaxy Grand modeli Güney Kore pazarına Dört Çekirdekli bir işlemci ailesi ile sunulacak. 2012 yılının sonlarına doğru resmi olarak açıklanan Android 4.1 İşletim Sistemine sahip, 5 inçlik 480*800 piksel ekranlı ve 8 MP’lik kameraya sahip olan Samsung Galaxy Grand modeli Global Pazara Çift Çekirdek İşlemci […]


Dünya pazarına Çift Çekirdekli bir işlemci ailesi ile sunulan Galaxy Grand modeli pazarına Dört Çekirdekli bir işlemci ailesi ile sunulacak.

2012 yılının sonlarına doğru resmi olarak açıklanan İşletim Sistemine sahip, 5 inçlik 480*800 piksel ekranlı ve 8 MP’lik kameraya sahip olan Galaxy Grand modeli Global Pazara Çift Çekirdek İşlemci ile sunulmuştu.

Aynı ürünü kendi ülkesinde satışa sunmaya hazırlanan firması bir değişime giderek Dört Çekirdekli bir işlemci ailesini bu cihaza entegre etti.

pazarında yakın dönemde satışa çıkması planlanan Samsung Galaxy Grand modeli bu sayede 1.4 GHz’lik Quad Core yapıdaki bir işlemci ile kullanıcılara sunulacak.

  Kimliğini değiştirip tekrar dönen telefon
Samsung Galaxy Grand Güney Kore’ye Özel Dört Çekirdekli Olacak
Samsung Galaxy Grand ’ye Özel Dört Çekirdekli Olacak

Samsung ve LG gibi iki önemli markanın yoğun bir rekabetine sahne olan Güney Kore pazarı bu anlamda her modelin ilk olarak satışa çıktığı ülkelerden birisi haline gelmiş durumda.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Samsung cep telefonu her alanda muhteşem olmaya ve tüketicilere şaşırmaya devam ediyor 🙂

    • Bu tarz reklam oyunları ile gelmeyin lütfen. Yorum düzenlenmiş ve yayına alınmıştır.

    • Bir dahaki sefere farklı oyunlarla geliriz o halde (: Teşekkürler 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status