Samsung Galaxy K Zoom Modelinin Fiyatı Belli Oldu

Samsung kanadının yeni Akıllı Telefon & Fotoğraf Makinası ürünü olan Galaxy K Zoom modeliyle alakalı ilk fiyat bilgileri gelmeye başladı.

Üzerindeki özellikler ile kullanıcıya aynı anda Akıllı Telefon ve Kompakt Fotoğraf Makinası Deneyimi yaşatan Samsung Galaxy K Zoom modelinin fiyat bilgileri yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Samsung Galaxy S5 modelinden daha uygun bir fiyata pazara çıkacağı daha önce duyurulan modelin Almanya satış fiyatı 519 Euro olarak belirlenmiş durumda.

Aynı ürünün Amerika Birleşik Devletlerin de ise 600 Dolar gibi bir fiyattan satışa çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy K Zoom Modelinin Fiyatı Belli Oldu
Samsung Galaxy K Zoom Modelinin Fiyatı Belli Oldu

Türkiye fiyatlarına baktığımızda ise henüz resmi bir fiyat bilgisi yok. Ancak ABD ve Almanya fiyatları baz alındığında Samsung Galaxy K Zoom modelinin Türkiye’ 1500 – 1800 TL arasındaki bir değerden satışa çıkmasını beklemek yanlış olmayacaktır.

Modelin ne kadar ilgi göreceği, kaç ay sonunda dip fiyata ineceği ise ürünün satışa çıkmasından sonra belli olacak.

Bir önceki seri olan Samsung Galaxy S4 Zoom modeli beklenen çıkışı bir türlü yapamamış ve kısa sürede 1.000 TL bandında satışa devam etmişti.

Samsung Galaxy K Zoom modelinin de pazara giriş sürecinde biraz pahalı olması, sonraki 1-2 aylık süreçte gerçek ederine gelmesini beklemek yanlış olmayacaktır.

 

Samsung Galaxy K Zoom Modelinin Fiyatı Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir