Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi


Samsung Galaxy Note 2 Modeli İçin 2 Yeni Renk Seçeneği
Sosyal Medyada Paylaş
17 Ocak 2013
Kadir AKBALIK

Samsung Galaxy Note 2 Modeli İçin 2 Yeni Renk Seçeneği

Pazardaki Üst Segment cihazlar arasında kendisini gösteren Samsung Galaxy Note 2 modeli Beyaz ve Titanyum Grisi olarak pazara sunduğu modelleri arasına 2 yeni rengi daha katmaya hazırlanıyor. Ruby Wine ve Amber Red olarak adlandırılan bu iki yeni rengi Türkçe olarak telaffuza etmeye kalktığınızda Şarap Kırmızısı ve Koyu Kahverengi olarak adlandırabiliriz.

Pazardaki Üst Segment cihazlar arasında kendisini gösteren Samsung modeli Beyaz ve Titanyum Grisi olarak pazara sunduğu modelleri arasına 2 yeni rengi daha katmaya hazırlanıyor.

Ruby Wine ve Amber Red olarak adlandırılan bu iki yeni rengi Türkçe olarak telaffuza etmeye kalktığınızda Şarap Kırmızısı ve Koyu Kahverengi olarak adlandırabiliriz.

Özellikle daha renkli bir yapıya sahip olan bayanlara hitap edebilecek olan bu iki yeni renk seçeneği ile biraz büyük bir ekrana sahip olması sebebiyle klasik kullanıcının pek fazla tercih etmediği Samsung modeline ilgi arttırılmaya çalışılacak.

Samsung Galaxy Note 2 Modeli İçin 2 Yeni Renk Seçeneği
Samsung Modeli İçin 2 Yeni Renk Seçeneği

Telefonlarını çantalarında taşıyan bayanların bu renk seçenekleri ile Galaxy Note 2 modeline daha sıcak bakmaları ve satışlarda bir artış olması bekleniyor.

  Samsung Galaxy Note ve Galaxy S2 Modellerine Güncelleme Gelmeyecek

İki yeni renk seçeneği ilk olarak Güney Kore pazarında satışa sunulacak ve daga sonrasında gelecek olan talebe bağlı olarak Global Pazarda satışlarına başlanacak.

Şarap Kırmızısı ve Koyu Kahverengi  Galaxy Note 2 modellerinin Türkiye pazarında satılıp satılmayacağı, satılsa bile ne zaman satışa çıkacağı gibi bilgiler ise henüz belli olmamış durumda.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016