Samsung Galaxy Note 2 Modeli İçin 2 Yeni Renk Seçeneği

Samsung Galaxy Note 2 Modeli İçin 2 Yeni Renk Seçeneği

Pazardaki Üst Segment cihazlar arasında kendisini gösteren Samsung Galaxy Note 2 modeli Beyaz ve Titanyum Grisi olarak pazara sunduğu modelleri arasına 2 yeni rengi daha katmaya hazırlanıyor. Ruby Wine ve Amber Red olarak adlandırılan bu iki yeni rengi Türkçe olarak telaffuza etmeye kalktığınızda Şarap Kırmızısı ve Koyu Kahverengi olarak adlandırabiliriz. Özellikle daha renkli bir yapıya […]Pazardaki Üst Segment cihazlar arasında kendisini gösteren modeli Beyaz ve Titanyum Grisi olarak pazara sunduğu modelleri arasına 2 yeni rengi daha katmaya hazırlanıyor.

Ruby Wine ve Amber Red olarak adlandırılan bu iki yeni rengi Türkçe olarak telaffuza etmeye kalktığınızda Şarap Kırmızısı ve Koyu Kahverengi olarak adlandırabiliriz.

Özellikle daha renkli bir yapıya sahip olan bayanlara hitap edebilecek olan bu iki yeni renk seçeneği ile biraz büyük bir ekrana sahip olması sebebiyle klasik kullanıcının pek fazla tercih etmediği modeline ilgi arttırılmaya çalışılacak.

Samsung Galaxy Note 2 Modeli İçin 2 Yeni Renk Seçeneği
Modeli İçin 2 Yeni Renk Seçeneği

Telefonlarını çantalarında taşıyan bayanların bu renk seçenekleri ile modeline daha sıcak bakmaları ve satışlarda bir artış olması bekleniyor.

  Samsung Yeni Telefonunu Facebook'da Yayınladı

İki yeni renk seçeneği ilk olarak Güney Kore pazarında satışa sunulacak ve daga sonrasında gelecek olan talebe bağlı olarak Global Pazarda satışlarına başlanacak.

Şarap Kırmızısı ve Koyu Kahverengi  modellerinin Türkiye pazarında satılıp satılmayacağı, satılsa bile ne zaman satışa çıkacağı gibi bilgiler ise henüz belli olmamış durumda.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status