Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy Note 2 Teknoloji Marketlerde Satışta

Samsung Galaxy Note 2 Teknoloji Marketlerde Satışta

Samsung Galaxy Note 2 modeli Türkiye pazarına giriş yaptı ve başta BİMEKS Mağazaları olmak üzere birçok Teknoloji Markette satışa sunuldu. Samsung Galaxy Note 2 modelini 1899 TL gibi bir fiyattan satışa sunan BİMEKS Mağazaları bu noktada pazardaki telefon haraketliliğine de bir katkı sağlamış oldu. Galaxy S3 modeli ile aynı tasarıma sahip olan ancak bazı özellikleri […]


Samsung modeli Türkiye pazarına giriş yaptı ve başta BİMEKS Mağazaları olmak üzere birçok Teknoloji Markette satışa sunuldu.

Samsung modelini 1899 TL gibi bir fiyattan satışa sunan BİMEKS Mağazaları bu noktada pazardaki telefon haraketliliğine de bir katkı sağlamış oldu.

S3 modeli ile aynı tasarıma sahip olan ancak bazı özellikleri ile daha üst seviyeye çıkan bir ürün olan Note 2 modeli ülkemizde oldukça popüler bir küçük kardeşe sahip. Bu noktada Note modelinde yaşanan talebin modelinde de yaşanması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 2 Bimeks Mağazalarında Satışta
Mağazalarında Satışta

Herhangi bir mağazadan rahatlıkla satın alabileceğiniz Note 2 modeli hakkında daha fazla bilgisiye sahip olmak için aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz yazımızı okuyabilirsiniz.

  Bimeks İflastan Kurtuluş İçin İki Farklı Çıkış Yolu Belirledi

 Samsung Galaxy Note 2 Modeli, Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status