Samsung Galaxy Note 3 İçin Android 4.4.2 Güncellemesi Geldi

Samsung tarafından şu an pazardaki tepe modeli olarak satışına devam edilen Samsung Galaxy Note 3 modeli için Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesi firma tarafından yayına alındı.

Ülkemizde de satışına devam edilen Samsung Octa 5 İşlemcisine sahip olan Note 3 modelleri için güncellemeler başlarken Türkçe dil destekli güncellemeler için firmanın 1 hafta gibi bir sürede tüm kullanıcılara ulaşması ve güncellemeleri sisteme yüklemesi bekleniyor

Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesi ile Samsung Galaxy Note 3 sahipleri pazardaki en üst işletim sistemi sürümüne sahip olmuş olacaklar. Bununla beraber birkaç yeni özelliğie de kavuşacaklar.

Güncelleme sonrasında Kilit Ekranında bazı üzenlemeler yapan firmanın Kamera Kullanımında da bazı düzenlemeler yaptığı ve gelen soru ve sorunlara göre birkaç iyileştirme gerçekleştirdiği görülüyor.

Samsung Galaxy Note 3 İçin Android 4.4.2 Güncellemesi Geldi
Samsung Galaxy Note 3 İçin Android 4.4.2 Güncellemesi Geldi

Bunun yanında bildirim çubuğunda bulunan ikonlarda beyaz renge bürünmüş durumda. Bu sayede de kullanıcıların bu ikonlar görmeleri daha kolay hale gelmiş.

ODIN ve Wi-Fi üzerinden güncellemelerin dağıtılmasına başlanılmış durumda. Android 4.4.2 Kit Kat güncellemesini cihazınıza yüklemeden önce ise bir yedek almanızda fayda var.

Samsung Galaxy Note 3 kullanıcı olup ta halen Güncelleme ekranında Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesini görmemiş olanların heyecan yapmasına gerek yok. Seri numarasına göre ürünlere güncellemeler gönderilmeye devam ediliyor.

Bunun yanında Replika Samsung Galaxy Note 3 kullananlar için güncelleme elbette ki gelmeyecek. Bu noktada da bir beklenti içerisine girmenize gerek yok.

Samsung Galaxy Note 3 İçin Android 4.4.2 Güncellemesi Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir