Samsung Galaxy Note 3 İnternete Sızdırıldı

Samsung’un en yeni Phableti Galaxy Note 3‘e ait resimler internete sızdırıldı. Sammobile sitesi tarafından yayınlanan resimlerde ebatlarının biraz daha büyüdüğünü ve Galaxy Mega ile aynı boyutta olduğunu görebiliriz.

Yeni Galaxy Note 3‘de Exynos 5 Octa işlemci ve 8 çekirdekli Mali 450 grafik işlemci bulunuyor. Yani grafiksel olarak en iyi phablet olacak. Ebatlarının 6″ inc olacağını yazarsak artık bu cihaza telefon dememiz çok zor. Çünkü en küçük tabletin 7″ inc’den başladığını göz önüne alırsak bu cihazında 6 inc olması artık telefon sınıfından çıkarmış.

Galaxy Note 2‘nin bile kullanım konusunda pek rahat olmadığını dikkate alırsak bu cihazı kullanmak hiçte kolay ve rahat olmayacak.

Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy Note 3

 

Teknik özelliklerine geri dönecek olursak konumuzun başında da belirttiğimiz üzere Exynos 5 Octa işlemcisi, Mali 450 8 çekirdek grafik işlemcisi, 3 GB Ram’i, 13 MP kamerası Note serisine has olan S-Pen özelliği ve Android OS 4.3 Jelly Bean işletim sistemi olacak.

Çıkış tarihi olarak Eylül’de başlayacak olan IFA 2013 Berlin fuarı belirlenmiş. Bu fuarda tanıtımı yapılacakmış. Haberimize eklediğimiz resimde yer alan cihazlardan sağdaki Galaxy Note 2 soldaki Galaxy Note 3. Artık cihazın ne kadar büyük olacağını siz hesaplayın.

Samsung Galaxy Note 3 İnternete Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir