Samsung Galaxy Note 3 Modeli Eylül’de Satışa Çıkacak

Samsung‘un devasa ekranlı telefon ailesinin en yeni modellerinden olacak Galaxy Note 3‘ün Eylül ayında IFA’da tanıtılacağı kesinleşti. Firma lansmanla ilgili resmi duyuruyu yaptı.

Samsung’un 5 inç ve üstü ekran büyüklüğüne sahip phablet sınıfındaki Note ailesinin en yeni modeli Note 3, Eylül ayının 4’ünde her yıl Almanya’da düzenlenen IFA fuarında tanıtılacak.

Samsung’un (bu yıl düzenlediği bütün lansmanlarda yaptığı gibi ) Unpacked 2013 adını verdiği etkinlikte tanıtılacak olan yeni telefonun ekranın 5.7 inç olacağı tahmin ediliyor.

Samsung, konuyla ilgili etkinliğin duyurusunu resmi Twitter hessabında yayınladığı imaj ile yaptı. İmajda ‘Note the date’ Bu tarihi not edin mesajı ile yeni telefona gönderme yapılıyor. Etkinlik Almanya saati ile 19:00’da başlayacak.

Samsung Galaxy Note 3 Modeli Eylül'de Satışa Çıkacak
Samsung Galaxy Note 3 Modeli Eylül’de Satışa Çıkacak

Yine Galaxy S4‘teki gibi iki farklı sürümünün olması beklenen akıllı telefonun, LTE destekli sürümünde Snapdragon 800 işlemci kullanılacakken, global sürümde ise Samsung’un geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni Exynos 5 Octa işlemcisi Exynos 5420‘yi kullanacak.

LPDDR3 formunda DDR3 bellek ve Samsung’un yüksek hızlı dahili NAND yongalarının kullanılmasının beklendiği ürün, Android 4.3 sürümüyle gelebilir. Samsung’un pek çok yenilikle karşımıza çıkacağı düşünülen cihazı, sizlere anlatmak için merakla bekliyoruz.

 

Kaynak: ShiftDeleteNEt

Samsung Galaxy Note 3 Modeli Eylül’de Satışa Çıkacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 5 Aralık 2013, 12:24

    Samsung Galaxy Gear kullanıyorsanız yere atın,suya atın,çamura atın bir şey olmaz ama sakın mermiye karşı kullanmayın

    Cevapla
  2. Son Dakika! Samsung, Galaxy S4 ve Galaxy S III için Android 4.3 Kararlılık Güncellemesini Başlattı! –

    Cevapla