Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy Note 3 Modelinin Ucuz Serisi de Olacak

Samsung Galaxy Note 3 Modelinin Ucuz Serisi de Olacak

Samsung tarafından Galaxy Note 3 modeli birkaç gün içerisinde resmen tanıtılacak. Ancak son gelen haberlere göre Samsung Galaxy Note 3 modeli ile birlikte aynı isme sahip birde Uygun Fiyatlı Note 3 modeli tanıtılacak. İsim noktasında henüz bir sızıntı olmasa da bazı kaynaklara göre Samsung Galaxy Note 3 Active ismi ile Ucuz Note 3 modeli pazara […]


tarafından modeli birkaç gün içerisinde resmen tanıtılacak. Ancak son gelen haberlere göre modeli ile birlikte aynı isme sahip birde Uygun Fiyatlı Note 3 modeli tanıtılacak.

İsim noktasında henüz bir sızıntı olmasa da bazı kaynaklara göre Active ismi ile Ucuz Note 3 modeli pazara sürülebilir.

Firmanın bu sürümde aynı boyutta bir ekran kullanması bekleniyor. Ancak ekran ailesi olarak AMOLED yerine bu modelde LCD Ekran kullanılacak gibi görünüyor.

Fiyatı daha uygun bir konuma çekmek isteyen Samsung firmasının modelde SnapDragon 800 yerine SnapDragon 600 serisi işlemci kullanması, 13 MP yerine 8 MP’lik bir kamera tercih etmesi beklentiler arasında.

  Xiaomi Yeni Modellerinde Samsung AMOLED Ekran Kullanacak
Samsung Galaxy Note 3 Modelinin Ucuz Serisi de Olacak
Modelinin Ucuz Serisi de Olacak

Galaxy S4 Active modelinde olduğu gibi Suya ve Toza Dayanıklı bir kasa ile pazara çıkması beklenilen Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy Note 3 Active modelinin gelişmekte olan ülkelerde daha uygun fiyatlardan satışa sunularak daha fazla Samsung Fanı yaratılmaya çalışılacak.

Bu noktada bu hafta Samsung tarafından yapılacak açıklamalar oldukça önem kazanmış durumda. ve Samsung Galaxy GEAR Akıllı Saat modellerini tanıtacak olan firmanın bu tanıtımda bir Uygun Fiyatlı Note 3 modeli tanıtması mümkün.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status