Samsung Galaxy Note 4 İçin İşlemci ve Ekran Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 4 İçin İşlemci ve Ekran Belli Oldu

Yakın dönemde pazara çıkması beklenilen Samsung Galaxy Note 4 serisinde kullanılacak olan Ekran Yapısına ve İşlemci Ailesine karar verilmiş durumda. İlk gelen bilgilerde SnapDragon serisi bir işlemci ile pazara çıkacağı belli olan Galaxy Note 4 serisinin pazara göre işlemci kullanacağı kesinleşmiş gibi görünüyor. LTE Desteği olan ülkelerde SnapDragon 805 serisi işlemci ailesini tercih etmesi beklenilen […]yorumlar.net

Yakın dönemde pazara çıkması beklenilen serisinde kullanılacak olan Ekran Yapısına ve İşlemci Ailesine karar verilmiş durumda.

İlk gelen bilgilerde SnapDragon serisi bir işlemci ile pazara çıkacağı belli olan Galaxy Note 4 serisinin pazara göre işlemci kullanacağı kesinleşmiş gibi görünüyor.

LTE Desteği olan ülkelerde SnapDragon 805 serisi işlemci ailesini tercih etmesi beklenilen Galaxy Note 4 serisinde, 3G destekli Türkiye gibi ülkelerde ise Samsung Exynos 5433 serisi bir işlemci kullanılacak gibi görünüyor.

 

Galaxy Note 4 Serisinde Quad HD Ekran

Artık 2K (Quad HD) desteği kesinleşmiş olan serisi bu sayede de pazardaki iyi seviye ekrana sahip olan modeller arasına girmiş olacak.

LG G3 serisinde de kullanılan Quad HD Ekran özellikle SnapDragon 805 serisinin de getireceği destek ve performans ile gerçek anlamda kullanım amacına ulaşacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Note 4 Tasarım
Tasarım

Ekim Bitmeden Galaxy Note 4

Artık her şey sona yaklaşıyor gibi. Bu sebeple de Ekim 2014 bitmeden Samsung Galaxy Note 4 serisinin Türkiye pazarında satışa çıkmış olması bekleniyor.

Bakalım Samsung kanadı Galaxy Note 4 serisi için beklentileri ne kadar karşılayabilecek.

 

  Samsung Galaxy Note 4 Modeli Şekillenmeye Başladı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status