Samsung Galaxy Note 4 Modeli Şekillenmeye Başladı

Eylül – Ekim gibi pazara sürülecek olan Samsung Galaxy Note 4 modelinin ilk sızıntıları pazara düşmeye başladı.

Samsung kanadının en büyük kozlarından birisi olan Note serisinin 4. Üyesi olacak olan Samsung Galaxy Note 4 modelinin pazara çıkmasına aylar kala ilk bilgilerde gelmeye başladı.

5,7 inçlik 2K (QHD) ekrana sahip olması beklenilen Note 4 modeli için sızan ilk PPI değeri ise 515 ppi. Bu noktada da 2K Ekranın ve 515 ppi değerinin sunacağı muhteşem bir görüntü Note 4 ile bizlere ulaşmış olacak.

GSM Arena tarafından sızdırılan bu bilgilerin yanında daha önceden pazara inmiş bazı bilgilerde mevcut Note 4 hakkında.

Öncelikle Samsung Exynos serisi bir işlemci ile pazara çıkması beklenilen modelin az bir ihtimal olsa da SnapDragon 805 serisine sahip 2.7 Ghz’lik bir işlemciye sahip olması da beklentiler arasında.

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 4

 

20.1 MP değerinde, 2K Video Çekebilen bir Arka Kamera ile pazara çıkacağı düşünülen Note 4 modelinde 8 MP değerinde bir de Ön Kamera beklentisi oluşmuş durumda.

 

Samsung Galaxy Note 4’de Suya ve Toza Dayanıklı Kasa

Note 3 serisine göre Ekran Boyutunu değiştirmeyen Samsung firması Suya ve Toza Dayanıklı Kasa yapısını Galaxy S5 serisinden sonra Note 4 serisinde de kullanması bekleniyor.

Geliştirilmiş S-Pen Özellikleri, 4 GB Ram değeri, 32 GB Dahili Depolama Alanı ve 128 GB’a kadar yükseltilebilen Mikro SD Kart girişi, Geliştirilmiş Kamera Uygulamaları ve daha birçok özellik Note 4 ile son kullanıcıya ulaştırılacak.

 

Samsung Galaxy Note 4 Ekran
Samsung Galaxy Note 4 Ekran

 

Parmak İzi Okuma sisteminin de entegre edileceği Note 4 modelinde bazı Kamera Geliştirmeleri de yapılarak Çift Kamera veya Kızıl Ötesi Sensör kullanımı gibi çözümlere gidilebilir.

Ortalama olarak 2.500 TL gibi bir fiyattan Türkiye pazarında 2014 sonuna doğru pazara çıkması beklenilen Samsung Galaxy Note 4 şimdiden büyük bir beklenti ve merak uyandırmış durumda.

Samsung Galaxy Note 4 Modeli Şekillenmeye Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir