Samsung Galaxy Note 4’ün Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 4’ün Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu

Global Pazarda satışlarına başlanılan Samsung Galaxy Note 4 serisinin Türkiye lansman tarihi ve Türkiye Satış Tarihi netleşti. Dünya genelinde yapılacak olan Lansman tarihlerini yayınladığı bir görsel ile resmen duyuran Samsung, Galaxy Note 4 Türkiye Lansmanı için 17 Ekim 2014 tarihini netleştirmiş durumda.   Galaxy Note 4 Satışlarına 24 Ekim’de Başlanıyor 17 Ekim 2014 tarihinde Lansmanı […]


Global Pazarda satışlarına başlanılan Galaxy Note 4 serisinin Türkiye lansman tarihi ve Türkiye Satış Tarihi netleşti.

Dünya genelinde yapılacak olan Lansman tarihlerini yayınladığı bir görsel ile resmen duyuran , Galaxy Note 4 Türkiye Lansmanı için 17 Ekim 2014 tarihini netleştirmiş durumda.

 

Galaxy Note 4 Satışlarına 24 Ekim’de Başlanıyor

17 Ekim 2014 tarihinde Lansmanı ve Tanıtımı yapılacak olan Galaxy Note 4 serisinin resmi satışları ise 24 Ekim 2014 tarihinde başlayacak.

2.299 TL’den Ön Siparişi alınmaya başlanılan Samsung Galaxy Note 4 serisinin o sürece kadar ilk parti ürünleri Ön Sipariş verenlerle tüketmesi bekleniyor. Bir sonraki parti ise talebe göre hızlı bir biçimde satış noktalarına gönderilecek.

 

Türkiye Pazarına Exynos 5433 İşlemcili Model

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Samsung firması LTE – 4G desteği olan pazarlarda SnapDragon İşlemcili Serinin satışını yaparken diğer pazarlara Samsung tarafından üretilen Exynos İşlemcili Modelin satışını gerçekleştiriyor.

3G destekli bir Pazar olmasından dolayı da Türkiye Pazarında satışı yapılacak olan Samsung Galaxy Note 4 serisi Samsung Exynos 5433 İşlemci Ailesi ile karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy Note 4’ün Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu
Samsung Galaxy Note 4’ün Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 4 Serisinin Özellikleri Nasıldı?

5.7 inç boyutunda Quad HD (2K) AMOLED 2560×1440 çözünürlükte ekrana sahip olan Samsung Galaxy Note 4 serisinde 4+4 çekirdek yapısına sahip (1.9GHz ve 1.3GHz) Exynos 5433 işlemci kullanılmış durumda.

3GB RAM ve 32GB dâhili bellek ile gelen cihazda 16MP arka kamera ve 4.4.4 Android KitKat işletim sistemi bulunuyor.

 

Samsung Galaxy Note Edge İçin Beklemeye Devam

Farklı bir tasarım ve Yapı ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy Note 4 Edge serisinin Türkiye Satışı ne zaman başlayacağı, ne kadarlık bir fiyattan satışa çıkacağı ve ne kadarlık bir stokla geleceği ise henüz netlik kazanmış durumda değil.

Belki de Samsung tarafından yapılacak olan Lansman sonrasında hem Samsung Galaxy Note 4 serisini elimize alabilir hem de Samsung Galaxy Note 4 Edge serisi hakkında da bir fikir sahibi olmuş oluruz.

 

  Apple giyilebilir teknoloji pazarında birinci!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status