Samsung Galaxy Note 7 Ailesi Türkiye’de Satışa Çıktı

Samsung Galaxy Note 7 Ailesi Türkiye’de Satışa Çıktı

Daha önce Ön Siparişe giren ve 25 Ağustos tarihinde dağıtıma çıkacağı açıklanan Samsung Galaxy Note 7 serisi 18 Ağustos itibari ile resmi olarak satılmaya başlandı.


Daha önce Ön Siparişe giren ve 25 Ağustos tarihinde dağıtıma çıkacağı açıklanan Galaxy serisi 18 Ağustos itibari ile resmi olarak satılmaya başlandı.

tarafından Satış Noktalarına gönderilmeye başlanılan Galaxy serisini daha önce Ön Sipariş ile satın alan kullanıcılar ise ürünlerine kısa süre içerisinde kavuşacaklar.

Samsung Mağazaları ve Teknoloji Satış Noktaları tarafından da direkt olarak satışları başlamış durumda. Yalnız şu aşamada firmaların ürünleri pek teşhire açma taraftarı olmadığı ve ilk olarak cihazı satın almak isteyenlere cihazları satmak istedikleri de ortada.

Bu sebeple de cihazın örnek ürünlerine kısa süre içerisinde ulaşmakta zorlanabilirsiniz.

 

Samsung Galaxy Note 7 Renk Seçenekleri
Renk Seçenekleri

 

Alana Samsung VR Gözlük Hediye

serisini Ön Sipariş ile satın alanlara sunulacak olan Samsung Galaxy VR Gözlük ve 6 Adet Ücretli Oyun İçeriği de yine 25 Ağustos 2016 tarihine kadar ürünü satın alan kullanıcılara sunulacak.

Bu sayede cihazı hem erken zamanda teslim alma hem de bu cihazla beraber Samsung VR Gözlük ve 6 Adet Oyun içeriğine de otomatik olarak sahip olma şansına sahip olabilirsiniz.

Bunun için ise tabi ki yapmanız gereken birkaç işlem var. Gözlükler daha sonra adresinize Samsung tarafından kargo ile gönderilecektir.

Bu işlem için yapmanız gereken ise 4730 numarasına SMS ile “VR İsim Soyisim” yazmak ve size gelecek olan forma Fatura, Adres gibi bilgileri eklemek olacak.

 

Samsung Galaxy Note 7 Ön Siparişe Özel Samsung Gear VR Hediyeli
Samsung Ön Siparişe Özel Samsung Gear VR Hediyeli

 

İlk Kampanya İse Bimeks’ten Geldi

3.599 TL Ön Sipariş bedeli ile satışa çıkan Samsung ailesi için ilk kampanyalardan birisi Bimeks Teknoloji Mağazaları tarafından yapıldı.

%10 BiPara Kampanyası kapsamında gerçekleştirilen kampanya ile cihaza 3.599 TL’den sahip olacak olan kullanıcılar Samsung Galaxy VR Gözlük ve 6 Adet Oyun hediyesinin yanında 360 TL değerinde de BiPara’nın sahibi olabilecekler. (BiPara Nedir?)

Tabi ki kampanyanın Stoklar ve Süreç Sınırı var. O sebeple de ürünü satın alacağınız tarihteki Güncel Kampanyaları öğrenmenizde fayda var. Ayrıca kampanyanın şuan Mağazalar İle Sınırlı olduğunu da belirtmekte fayda var.

  Güvenli Note 7 Modeli Diğer Modelden Nasıl Ayrıştırılacak?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status