Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy Note 7 Serisi Yeniden Üretime Girebilir

Samsung Galaxy Note 7 Serisi Yeniden Üretime Girebilir

Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada sıkıntılı bir süreç sonunda geri toplanan Samsung Galaxy Note 7 ile alakalı yeni bir iddia daha ortaya atıldı.


Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada sıkıntılı bir süreç sonunda geri toplanan ile alakalı yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

SlashGear tarafından dünya basınına paslanan habere göre firması geri topladığı modellerini yeniden satışa sunacak.

Bazı Donanımsal Güncellemeler yaparak farklı bir isimle pazara sürüleceği düşünülen serisinin bu sayede ilk partide yaşadığı Yanma – Patlama Sorunları ile de karşı karşıya kalmaması sağlanmış olacak.

 

Samsung Galaxy Note 7 Uçaklarda Yasaklandı

 

Fiyat & Performans Ürünü Olarak Satılacak

Tabi ki Note 7 modelinin üstünde oldukça kötü bir imaj var. Bu sebeple de bu modele bakış açısının pek olumlu olmayacağını düşünen firması yenilenecek olan modeli Fiyat & Performans ürünü olarak oldukça ciddi bir indirim ile satışa sunacak.

Bu sayede de kullanıcılar Uygun Fiyata Üstün Özellikleri olan bir cihaza sahip olmak için Note 7 isminin getirdiği o kötü imajı yok sayabilecekler.

Tabi ki bu sadece bir iddia.

Çünkü cephesinin Uygun Fiyata Note 7 modelini yeniden satışa sunması durumunda Note, Galaxy A ve Galaxy J modellerindeki satışları baltalaması söz konusu.

Örneğin ülkemizde Note 7 modeli 1.999 TL’den satışa çıkacak olursa gerek Note 5 gerek S7 ve S7 Edge gerekse de A7 gibi modellerin satışları Note 7 üzerine kayacaktır.

Bu durumda da Samsung firması bir taraftan atıl konumda kalan Note 7 serisini değerlendirirken diğer taraftan da satışı düşen ve daha fazla kazanç elde ettiği modeller sebebiyle zarar edecektir.

 

Samsung Galaxy Note 7 İade Süreci

Belli Başlı Ülkelerde Satılabilir

Türkiye gibi Orta – Üst Seviye cihazların oldukça fazla rağbet gördüğü ülkelerde bu serisinin çıkması pek ihtimal dahilinde değil.

Zaten sızıntı kaynaklarına göre Note 7 modelinin güncel serisi satışların daha az olduğu, Orta Seviye cihazlarda pek yüksek satış rakamlarının yakalanamadığı ülkelerde olacak.

Bu sayede de hem satışa çıkıp geri toplanan Note 7 serisi çöpe gitmemiş, yapılan onca yatırım havada kalmamış olacak hem de Samsung Pazar payı sıkıntısı yaşadığı ülkelerde bir hava yakalayarak pazardaki gücünü arttırmış olacak.

 

Samsung Galaxy Note 7

 

Tabi bu konuyla alakalı henüz resmi bir açıklama yok. Olup olmayacağı konusu ilerleyen dönemlerde daha net bir şekilde görülecektir.

  Samsung Galaxy S3 Modeli İçin Android 4.1.2 Premium Suite Güncellemesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status