Samsung Galaxy Note 8 – Star Wars Özel Koleksiyonu Satışa Çıktı

Samsung Galaxy Note 8 Star Wars Özel Koleksiyonu ülkemizde de Samsung Türkiye Garantisi ile satışa sunuldu. Pakette birbirinden güzel Samsung Ürünleri kendisine yer bulmuş durumda.

Geçtiğimiz hafta tüm dünyada gösterime giren Star Wars The Last Jedi filmine özel olarak Samsung ve Disney ortaklığı ile hazırlanan paket birbirinden güzel ürünlerin bir araya gelmesi ile ortaya çıkmış durumda.

N11.com adresi üzerinden sınırlı sayıda ürün için 5.999 TL’lik bir fiyattan satışa sunulan Samsung Galaxy Note 8 Star Wars paketini satın aldığınızda karşınıza çıkacak ürünler ise şu şekilde.

 • Samsung Galaxy Note 8 Akıllı Telefon – Siyah
 • Samsung Gear S3 Frontier Akıllı Saat
 • Star Wars: The Last Jedi Temalı Samsung Alcantara Note8 Kılıfı
 • Samsung Evo Plus 64 GB MicroSD Kart
 • Hasbro Star Wars Black Series Edition Action Figure

 

Fiyat noktasında tek tek bakıldığında Samsung Gear S3 Frontier serisinin ortalama olarak 1.300 TL ile 1.500 TL arasında, Samsung Galaxy Note 8 modelinin ise Resmi Garantili olarak 4.100 – 4.500 TL arasındaki bir fiyattan satıldığını görebiliyoruz.

Kılıf + Hafıza Kartını da 150 – 200 TL arasında saysak ürünün normalde tek tek alım bedeli en düşük hesaplama ile 5.500 TL seviyelerine ulaşıyor.

Bu noktada da sırf kutuda Star Wars amblemi olduğu için kullanıcıların 5.999 TL ödeme yapmaları ne kadar mantıklı olur bilemiyoruz ama elbette ki bu seti satın alacak kullanıcılarda olacaktır.

Küçük bir not daha. Cihazların üzerinden herhangi bir Star Wars Amblemi veya çıkarması yok.

Samsung Galaxy Note 8 – Star Wars Özel Koleksiyonu Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. g1 plus da arama bekletme yok mu

  Cevapla
 2. Telefonundan memnundum fakat uç hafta oldu yazılım güncellemesi yapılırken internet baglantınızı kontrol ediniz diyor ve gğncellemiyor yarıda kalıyor yeni sürğmü GÜNCELLEYEN iyodun sürekli de uyarı geliyor yeni sürümü güncelleyin diye

  Cevapla
  • İlk olarak Cihazdaki verileri yedekleyip, Google hesaplarını kaldırıp Cihaza hard reset atın. SOnrasında yeniden güncellemeyi deneyin. Düzelirse güncelleme sonrasında da Format atmanızı öneririz.
   Düzelme olmazsa servis ile bir görüşün derim. GÜncellemeyi manuel olarak yapsınlar

 3. 15 Ocak 2018, 02:23

  Cihazı alalı henüz 3 hafta oldu aldoğım günden beri kasıyor donuyor ve arada dokunmatiği kullanılmıyor cihazı aldığım yere gittiğimde sürekli bahane üretiliyor

  • Cihazdan memnun değilseniz ve takılma – donma yapıyorsa ürünü iade etme hakkınız var. Eğer aldığınız yer yardımcı olmuyor ise Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapın. Para İadesi için.

   Cevapla