Samsung Galaxy Note Android 4.0 Güncellemesi Videosu

Samsung firması Haziran ayı gibi yapacağı Samsung Galaxy Note modeli için Android 4.0 sürümü güncellemesi ile ilgili ilk görseli bir video olarak yayına aldı.

Firma tarafından yayınlanan video ile Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi hakkında bir fikir sahibi olmamız sağlanmayı amaçlanmış durumda.

1,4 GHz lik Çift Çekirdekli İşlemcisi, 1 GB Ram ve HD Çözünürlülüğe sahip 5,3 boyutundaki ekranı sayesinde size bir telefon ve tablet özellikleri bir arada sunmayı amaçlayan Note modeli piyasaya çıktığında alanında tek ürün olmayı başarmıştı.

Gelecek olan Android 4.0 ICS güncellemesi sonrasında özellikle Multimedya ve Bağlantı özelliklerinin artması ile cihaz bir seviye daha yukarıya taşınmış olacak.

S-PEN ismi verilen çizim alanınız geliştirilmesi ve yeni özelliklerin eklenmesini amaçlayan yeni özelleştirilmiş güncelleme ile her türlü çizimde sorunsuz işlem yapabiliyorsunuz.

Yazılımcı firma tarafından Galaxy Note için özel olarak hazırlanan 30 yeni bölümden oluşan Angry Birds Danger Zone versiyonu  da yeni gelecek güncelleme ile cihazın içerisinde kendisine yer bulmayı başaracak.

Oyun şu anda Samsung Galaxy Note kullanıcıları için indirilebilir hale getirilmiştir. Yani Android 4.0 güncellemesini beklemenize gerek yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden 30 Özel Bölüme sahip Angry Birds Danger Zone oyununu şimdiden cihazınıza indirebilirsiniz.

 

 

Samsung Galaxy Note Android 4.0 Güncellemesi Videosu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir