Samsung Galaxy Note Modelinin Pembe Rengi Çıktı

Samsung firması tarafından önemli satış rakamlarına ulaşılan Samsung Galaxy Note modeli için Pembe Renk ürün üretilmeye başlandı.

Firma tarafından daha önce Siyah Galaxy Note ve Beyaz Galaxy Note modellerinin üretilmesi pazarda bir oynamaya neden olunca hemen sonrasında satışları daha da artması için Pembe Galaxy Note üretilmesi kararı alındı.

Samsung firması daha önce de Samsung Galaxy S2 modeli için renk seçeneklerini pazara sunmaya başlamıştı. Firma bu sayede Siyah renk ile erkekleri, Beyaz renk ile hem erkek hem kadınları, Pembe renk ile de direkt olarak kadınları cezp etmeyi düşünüyor.

Samsung Galaxy Note Pembe modeli Güney Kore’de satışa sunuldu. Birkaç hafta içerisinde de Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde satışa sunulacaktır.

Cihazda artı bir özellik olarak henüz güncelleme almamış olan Samsung Galaxy Note modellerinin aksine Android 4.0 Ice Cream Sandwich yüklü olarak satışa çıkacak bu cihaz.

Samsung firması tarafından biraz ertelenen ve Android 4.0 Galaxy Note Premium Suite ismi altında çıkarılacak olan Android 4.0 sürümünü hazırlayan firma yeni cihazına bu sürümü direkt olarak koyarak kullanıcılarını yeni güncelleme derdinden kurtarmış olacak.

 

Samsung Galaxy Note Modelinin Pembe Rengi Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 Yorum

 1. Android güncelleştirmeleri tam tamda zaten en fazla 2 ay sonra yeni bir güncelleme – patch geliyor. Bu açıdan baktığımızda güncelleştirme derdi sona erdi diye bir şey göremiyorum.

  Cevapla
 2. Teknoloji her geçen gün ilerliyor. Bir yandan ilerlemesi iyiyken diğer yandan kötü bir duruma sokuyor. Her açıdan bu durum geçerli. Bir şeyin yapmacık olması kadar kötü bir şey yok. Yapmacık olmaktan bahsettiğim ise kolaylık.

  Cevapla
 3. Samsung galaxy s3 modelinden sonra galaxy note kendi popülerliğini yitiriyor haliyle. Şimdi sizin de dediğinz gibi samsung’un yeni amiral gemisi samsung galaxy s3 modeli.

  Cevapla
 4. Direkt olarak güncelleme yapmadan kullanılabilmesi çok güzel bence. Güncelleme her zaman sorun oldu benim için. Bağlanmayan site ayarları – proxyleri beni çıldırttı ve ben de bazı hataları göğüs gererek güncellemiyordum artık.

  Cevapla
 5. Anrdoid işletim sistemi diğer işletim sistemlerinin yanına bakıldığında açık kaynak kodlu olması çok harika bir işletim sistemi olmasını sağlıyor. bunun nedeni hepimizin bildiği gibi bizim de bir şeyler üretip telefonumuza yükleyebilmemiz.

  Cevapla
 6. Samsung galaxy note un güzel özelliklerinden biride güncelleme almayarak android 4.0 işletim sistemini kullanması. Bu özellik şu an en son çıkan galaxy s3 modelinde de geçerli diye biliyorunm.

  Cevapla
 7. Samsung galaxy serisinin bir aparatı gibi bir şey bu Note, samsung galaxy ve galaxy s2 ‘den sonra araya sıkıştırılmış bir yama aynı iphone 4s gibi. Hadi bakalım sektör kızışıyor.

  Cevapla
 8. Bir soru aklıma çok takıldı. BU telefon yani Samsung galaxy note pembe modeli sadece Güney Kore’de mi satışta. Bir kaç hafta içerisinde diğer ülkelerde olur demişsiniz yalnız ben göremedim. Konu için teşekkürler bu arada.

  Cevapla
 9. Samsung bence siyah renk ile iphone’a rakip olmayı beyaz renk ile isede alternatif bir renk veya kendini farklılaştırmaya tercih ettiriyor. Pembe renk gerçekten fark yaratan kadın tercihi olmuş.

  Cevapla
 10. Kadınlara yönelik teknolojik gelişmeler her zaman erkeklere oranla çok daha dikkat çekici olmaya başarıyor. Bunun nedeni bu sektörde kadınların çoğunlukla es geçildiğinden oluşuyor.

  Cevapla
 11. Bu strateji bana bir kaç gün önce büyük tanıtımlarla yola çıkan Samsung galaxy s3 modelini anımsattı. Aynı stratejiyi bu telefon modelininde de uyguluyor. Pembe çok güzel bir renkmiş bu arada. Çok yakışmış.

  Cevapla
 12. Pembe samsung galaxy note telefonunu çok beğendim. En kısa sürede almaya çalışıcam bir de rica etsem Galaxy note özelliklerini paylaşır mısınız?

  Cevapla
 13. 7 Haziran 2012, 19:33

  Samsung tarafından siyah ve beyaz modeller her zaman ön plana çıkıyor daha sonra tutarsa diğer renkleri çıkarmayı deniyor böylece hem pazara kontrollü bir davranışla giriyor de hem de kendini riske atmayıp gerçekci bir davranış şekli gösteriyor.

  Cevapla
 14. 7 Haziran 2012, 19:32

  Siyah Galaxy note’nin ardından çıkan beyaz galaxy note modelleri aynı şu anda yayını sokulan samsung galaxy s3 modeliyle anyı stratejiyi gösteriyor. Umarım galaxy s3 modeli tutulduktan sonra pembe modeli çıkmaya başlar.

  Cevapla
 15. Samsung firmasının ürettiği güzel bir telefonlardan biri de Samsung galaxy note modeli bu modelin en güzel özellikleri arasında beyaz bir telefon olmasıda dkikat çekici.

  Cevapla
 16. Erkekler daha çok teknolojiyle ilgili bunun nedeni kadınların çoğrafya ve iş imkanlarından kaynaklıyor bence. İlginçtir ki ben bugüne kadar sağlam kadın bir bilgisayar müh. görmedim misal.

  Cevapla
 17. Samsung Galaxy s3 modelinin gelmesiyle etkisini giderek yitere ek Galaxy Note. Teknolojinin bir yandan çok hızlı ilerlemesi iyi bir şeyken bir yandan dar gelirli kişiler için kötü oluyor :/

  Cevapla
 18. Samsung firması için gerçekten iyi satan bir model idi Galaxy note. Özellikle galaxy serisinin önemini taşıması ile bana göre kocaman ekranı kendisini bir mini tablet yerine koyuyor.

  Cevapla
 19. Bana kalırsa sadece kızların değil aynı zamanda erkeklerinde sevgililerine hediye almaya kolaylaştıracak bir gelişme bu. Her ne kadar pahalı bir hediye olsada tasarımı ve renginden dolayı kızların çok fazla seveceği bir telefondur bence.

  Cevapla
 20. Benim en çok ilgimi çeken pembe telefonun yanında pembe imleç oldu. Acaba pembe galaxy note özelleştirilmiş bir tasarıma ait mi. misal ben olsam pembe bir tema yüklemek isterim. Umarım böyle bir default tasarımı vardır.

  Cevapla
 21. Kadınların gerek teknoloji gerek oyun konsolları konusunda ikinci plana itildiği görüşündeyim. Örneğin önceleri pembe veya kırmızı renkte telefon bulmak o kadar zorduki yeni yeni telefonlara pembe renk verilmeye başlanıyor.

  Cevapla
 22. Samsung galaxy serileri arasındaki farkları açıklayan bir yazı yazarsnız çok memnun olurum. Çünkü telefon piyasasını bilmeyenler çok var, benim gibi. Hangisinin hangi özelliğinin artısını bilmiyoruz.

  Cevapla