• TARİH: 24.05.2018
Samsung Galaxy On7 Serisine Android 6.0.1 Güncellemesi

Samsung Galaxy On7 Serisine Android 6.0.1 Güncellemesi

Ülkemizde henüz resmi olarak satışına başlanmayan ancak Samsung firması tarafından geçtiğimiz sene duyurusu yapılan Samsung Galaxy On7 serisi için Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi resmi olarak geldi. 1.3 Ghz’lik saat hızına sahip olan 4 çekirdekli Exynos 3475 serisi bir işlemci ailesine sahip olan ve 1.5 GB Ram Bellek ile Giriş Seviyesi bir model olan Galaxy On7 […]yorumlar.net

Ülkemizde henüz resmi olarak satışına başlanmayan ancak Samsung firması tarafından geçtiğimiz sene duyurusu yapılan Samsung Galaxy On7 serisi için Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi resmi olarak geldi.

1.3 Ghz’lik saat hızına sahip olan 4 çekirdekli Exynos 3475 serisi bir işlemci ailesine sahip olan ve 1.5 GB Ram Bellek ile Giriş Seviyesi bir model olan Galaxy On7 serisi güncelleme alan nadir giriş seviyesi modeller arasında kendisine yer buldu.

Ancak burada oldukça trajikomik bir durum da söz konusu.

Başta da dediğimiz gibi Samsung Galaxy On7 serisi ülkemizde satışa çıkmadı.

Ancak seriye gelen güncelleme ilk olarak Türkiye Pazarı için yayınlandı.

Yani Samsung firması ürünü hiç satmadığı ülkelerden birisi olan Türkiye’yi güncellemenin ilk yayınlandığı ülke olarak seçti.

Firmanın b u tercihi ile ürünü yakın dönemde Türkiye Pazarında satışa çıkaracağı gibi bir düşünce de aklımıza gelmedi değil.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Serkan YILDIRIM
Serkan YILDIRIM Sakarya Üniversitesi Mezunu, Teknoloji Market Çalışanı. Geceleri Teknoloji Dünyasına Giriyor, Sabahları Bunu Satışa Dönüştürüyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status