Samsung Galaxy Serisi S-Not Uygulaması

Samsung Galaxy serisinin tüm telefon ve tabletlerinde bulunan belki de galaxy serisinin en güzel uygulaması. S not ile dilediğiniz her şeyi tüm fikirlerinizi farklı şekillerde paylaşabilir, notlarınıza renk ve görsellik katabilirsiniz. S pen sayesinde not defteriniz olan S not harika bir düzenleyici haline geliyor. S Pen’in yumuşak ve hassas dokunma özelliği ile notlarınıza çeşitli fırça, kalem ve renk özellikleriyle hareket katabiliyorsunuz.

S notu basit bir not yazmak için de kullanabiliyorsunuz, ilginç fikirlerinizi, özel çizimlerinizi yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda çeşitli şablonlarıyla farklı tasarımlar oluşturabiliyorsunuz. Anında dijitalleştirme özelliği ile de yazdığınız sayılar, formüller ve şekiller uygulama tarafından tanınarak dijital hale getiriliyor. El yazısıyla yazdığınız ister el yazınız şeklinde kalıyor isterseniz, dijital hale getiriliyor.

Tarif, günlük, seyahat, dergi, fikir notu gibi özel şablonlarıyla özel notlarınıza anlamlı fikirler katabiliyorsunuz. Yemek tariflerinizi maddeler halinde yazıp arka planı ve yazınızı istediğiniz gibi renklendirip kenarlarına ufak notlar sıkıştırabilirsiniz. Arkadaşınızın doğum günü ise birlikte resminizi koyarak altına çeşitli notlar ya da hazır şablonlarından koyarak doğum günü mesajını özelleştirebilirsiniz.

 

Samsung galaxy S not uygulaması
Samsung galaxy S not uygulaması

 

Yazdığınız fikirlere ekstradan resimler, ses kayıtları, videolar ekleyerek farklı fikirlere imza atabilirsiniz. S nota gelen yeni güncellemeyle fikirleriniz kitap halinde size sunuluyor. Oluşturduğunuz notlar ayrı ayrı dosyalarda ve farklı kapak resimleri ya da renkleriyle kaydediliyor. Böylelikle daha sonra aradığınız nota kolayca erişebiliyorsunuz. S not Samsung Galaxy’nin geliştirdiği çok özellikli bir not uygulamasından daha fazlası olup birçok alanda kullanabileceğiniz adeta çizim uygulamasıdır.

Samsung Galaxy Serisi S-Not Uygulaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 9 Şubat 2015, 11:11

  cevap için teşekkürler

  Cevapla
 2. 5 Şubat 2015, 10:36

  Merhaba
  snot şifresini kaybettim, ne yapabilirim ?

  Cevapla
  • Konu hakkında ne yazık ki bir bilgim yok. Ancak cihazı resetlediğinizde kalkma ihtimali var. Dilerseniz bir deneyin.

   Cevapla