Samsung Galaxy S ve S2 Sahiplerine Android Güncelleme İmkanı

Samsung firması tarafınsan Samsung Galaxy S II kullanıcılarına yönelik başlayan Android 4.0 güncellemesi sonrasında Samsung Galaxy S sahipleri içinde küçük bir sürpriz yama hazırlamaya başladı.

Resmi olarak Samsung Galaxy S2 modeli için Polonya, Macaristan, İsveç ve Kore için Android 4.0 sürümünü indirilebilir hale getiren firma bu kapsamda birkaç hafta içerisinde içerisinde Türkiye’nin de bulunduğu diğer ülkelerde de Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürümünü indirilebilir hale getirecek.

Ancak asıl sürpriz Samsung Galaxy S kullananlara gelecek. Firma tarafından daha önce yapılan açıklamaya göre bu modele Android 4.0 sürümü gelmeyecek. Yani Galaxy S kullananlar ne yazık ki ICS sürümünü göremeyecek. Ancak firma onlara bir jest olsun diye Android 2.3 sürümünün biraz daha gelişmiş bir versiyonunu hazırlamaya başladı bile.

İçerisinde Yüz Tanıma Özelliği, Fotoğraf Düzenleme Aracı gibi birkaç ekstra özelliğin bulunacağı bu yeni sürüm ile en azından Samsung Galaxy S kullanan müşteriler de mutlu edilmeye çalışılacak. Ancak firma bu model için ne yazık ki Android 4.0 sürümünü piyasaya sürmeyecek.

 

Samsung Galaxy S ve S2 Sahiplerine Android Güncelleme İmkanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Samsung Galaxy S2 için acilen güncelleme bekliyorum…

    Cevapla