Samsung Galaxy S2 Modelleri Android 4 Yüklü Olarak Satılacak

Pazara yavaş yavaş Samsung Galaxy S3 modelini sunmaya hazırlanan Akıllı Telefon Lideri Samsung bu arada eski amiral gemisi olan Samsung Galaxy S2 modelini de unutmadı.

Geçtiğimiz aylarda Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini çıkararak kullanıcılarını beğenisine sunan Samsung, bundan sonra satışa göndereceği Samsung Galaxy S2 modellerinde ise Android 4.0 sürümünü yüklü olarak gönderecek.

Samsung Galaxy S2 Modellerinde Android 4.0 Yüklü Olacak
Samsung Galaxy S2 Modellerinde Android 4.0 Yüklü Olacak

Firmanın belli bir süre daha Samsung Galaxy S2 modelini üretmeye devam edeceği, Pazarda biraz daha uygun fiyata satışına devam edeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Halen birçok telefondan üst seviyede olan Galaxy S2 modelinin fiyatının biraz aşağıya inmesi bu telefona yönelik satışlarında artmasına sebep olacaktır.

 

Samsung Galaxy S2 Modelleri Android 4 Yüklü Olarak Satılacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 27 Mayıs 2012, 23:29

    Samsung ne zamandır dokunmatik telefon teknolojinde kendini geliştirmeye ve pazara hakim olmaya çalışıyor. Yalnız bunu iphone veya diğer telefonlar ile rekabet etmek yerine daha farklı ve kendine özel, sektörde ekol olacak bir hareket bir rüzgar estirmesi gerektiği inancındayım.

  2. 27 Mayıs 2012, 11:26

    Samsung galaxy s2 modelini büyük bir merakle bekliyorum açıkçası. Hem fiyatı hem de özellikleri şu anda çok güzel gözüküyor. Android 4 yüklü olması da gayet iyi bir çalışma olacak gibi gösteriyor.

    Cevapla