Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S3 Alpha Modeli Japonya İçin Hazır

Samsung Galaxy S3 Alpha Modeli Japonya İçin Hazır

Türkiye;’de dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında kullanılan belli başlı Samsung Galaxy S3 standartlarına Japonya için yeni bir seçenek daha geliyor. Samsung Galaxy S3 Alpha olarak adlandırılan bu ürün ise şu aşamada pazardaki en iyi Galaxy S3 modeli olacak. Japonya’daki kullanıcılar için özel olarak hazırlanan Galaxy S3 Alpha modeli tasarım ve kasa olarak Galaxy S3 […]


Türkiye;’de dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında kullanılan belli başlı standartlarına Japonya için yeni bir seçenek daha geliyor. Alpha olarak adlandırılan bu ürün ise şu aşamada pazardaki en iyi modeli olacak.

Japonya’daki kullanıcılar için özel olarak hazırlanan Galaxy S3 Alpha modeli tasarım ve kasa olarak Galaxy S3 modeli ile aynı. Ama donanımsal olarak çok daha iyi bir seviyeye taşınmış durumda.

Öncelikli olarak 1.5 GHz lik 4 çekirdekli işlemci Alpha modeli için 1.6 GHz li Dört Çekirdekli Exynos 4412 İşlemci ailesine çevrilmiş. Bunun yanında 1 GB Ram yerine bu modelde 2 GB lık bir Ram kullanılmış durumda.

  Samsung'dan 18.6 Milyar $ lık dev yatırım!

Cihazda 1280*720 piksellik Super AMOLED HD ekran kullanılmış. Ekran boyutu ise 4,8 inç.

Samsug Galaxy S3 Alpha Modeli Japonya İçin Üretilecek
Samsug Galaxy S3 Alpha Modeli Japonya İçin Üretilecek

 

Galaxy S3 Alpha modeline Wi-Fi, NFC, 8 MP lik bir arka kamera koyan firma ayrıca 1 adet SEG TV Alıcı ünitesi eklemeyi de ihmal etmemiş.

İşletim Sistemi ile satışına başlanacak olan Galaxy S3 Alpha modeli Aralık ayında Japonya pazarında satışa sunulmuş olacak. Titanyum Grisi ve Safir Siyahı olmak üzere 2 renk seçeneği ile çıkması planlanan Galaxy S3 Alpha modeli diğer ülkelere de gönderilir mi yoksa sadece Japonya’ya özel olarak mı kalır bilinmez.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status