Samsung Galaxy S3 İçin 2 Yeni İddia Ortaya Atıldı

Firma tarafından üretilecek olan Samsung Galaxy S3 modeli için bir açıklama yapılmamasına rağmen piyasaya durmadan haber pompalanmaya devam ediliyor.

Şimdide cihaz hakkında iki yeni bilgi basına verildi. Ancak bu verilerin nereden ve nasıl elde edildiği ve gerçeklik payının olup olmadığı bilinmiyor.

Ancak firma tarafından net bir şekilde ürün hakkında bilgi verilmediği sürece bu tarz iddiların da ortada dolaşması oldukça normal olarak karşılanabilir.

  • 1. iddia üretilecek olan Samsung Galaxy S3 modelinin Fiziksel tuşlara sahip olacağı yönünde.

Bildiğiniz üzere Android 4.0 ile gelen bir özellik sayesinde cihaz kendi dokunmatik ön tuşlarını aktif ediyordu. Bu sebeple ayrıca fiziksel tuş kullanılmasına gerek kalmıyordu. Hatta Samsung tarafından üretilen Galaxy Nexus modeli de buna uygun olarak pazara sunulmuştu.

Ancak aldığı geriş bildirimlerde bunu bir sorun olarak gören Samsung firması Samsung Galaxy S3 modelinde ön kısımdaki fiziksel tuşları kullanacak.

  • 2. iddia ise cihazın yapısıyla alakalı. Normalde Android İşletim Sistemi 4 Sütunu bir yapıda geliyor. Ve cihazların üretilmesinde de bu 4 sütuna riayet edilmesi isteniyor.

Ancak Samsung firması ilk olarak Galaxy Note modelinde 5 sütunlu yapıya geçmiş ve oldukça başarılı olmuştu.

Ortaya atılan iddialara göre Samsung Galaxy S3 modeli de aynı Samsung Galaxy Note modeli gibi 5 sütunlu bir ekran yapısına sahip olacak.

Oldukça yoğun bir çalışma içerisinde olan Samsung firması oldukça başarılı bir şekilde dışarıya bilgi sızdırma olayını kapatmış durumda. Bu sebeple ortaya atılan iddiaların birçoğu acaba izlenimi uyandırmaya devam ediyor.

Firma tarafından net bir açıklama yapılmasa da ortaya atılan 22 Mayıs tarihi ise elimizdeki en somut bilgi şu anda.

Yani Samsung Galaxy S3 için sabırsızlıkla beklemede olan Samsung tutkunları biraz daha beklemek durumunda kalacak. Cihazın özellikleri ve tasarımını görmek için.

Samsung Galaxy S3 İçin 2 Yeni İddia Ortaya Atıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir