Samsung Galaxy S3 İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Yolda

Samsung tarafından pazara Android 4.0 ICS ile sunulan Galaxy S3 serisi için yazılım güncelleme çalışmalar devam ediyor. Firmanın birkaç ay içerisinde netleşecek olan güncelleme ile Samsung Galaxy S3 daha hızlı ve aktif bir işletim sistemine kavuşmuş olacak.

Google tarafından Google I/O 2012 etkinliğinde tanıtılan yeni işletim sistemi Android 4.1 Jelly Bean çalışma yapısı ile eski sürümlerini bir anda silmiş ve özellikle 60 FPS hızındaki ara yüzü ile işletim sisteminin hızına hız katmıştı.

Samsung Galaxy S3 İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi
Samsung Galaxy S3 İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi

 

Google tarafından pazara sunulan Google Nexus 7 Tablet Bilgisayarda ilk olarak kullanılan ve Temmuz sonuna kadar Samsung Galaxy Nexus, Nexus S ve Motorola Zoom gibi modellere de güncelleme olarak gelmesi beklenilen Android 4.1 büyük ihtimalle birkaç ay içerisinde pazardaki birçok cihaz içinde güncelleme olarak sunulacak.

Yabancı kaynaklara göre Google firması Samsung Galaxy S3 modeli için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini onaylamış durumda. Yani Google açısından işlemci vb. gibi bir sorun yok. Bu durumda firmanın 2012’nin son çeyreğinde Amiral Gemisi için Android 4.1 sürüm güncellemesini yayınlayacağı düşünülüyor.

Bakalım Samsung Galaxy S3 modeli ne zaman Android 4.1 Jelly Bean sürümüne kavuşacak.

 

Samsung Galaxy S3 İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Yolda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 5 Kasım 2012, 09:52

    buzamana kadar samsung galaxy young,wonder,s1,s2,ve son olarak s3 kullanıyorum.telefonumdan gayette memnundum takı bu yenı gelen 4.1 yazılımı ortaya cıkıp 279 mb lık yenı surumu yukleyene kadar.Pıyasayı yakından takıp edıyorum yazılımları yenılıklerı fakat anlayamadıgım bır sey var neden sarjda sıkıntı cıkartıyor.onuda gectım ”ses tuşu-güç tuşu-ve görev yöneticisi” bu üç tuş ile birlikte resetleme işlemi yapmama rağmen cihaz yazılımdaki sıkıntılar toparlanmadı.servıse gosterdım.Onlar bıle yazılımla ılgılı sıkıntı oldugunu soyledıler.Inanınkı eskı yazılım bundan cok daha ıyıydı.Ama cıhaz herseye ragmen güzel.Tavsiye ederım.

    Cevapla
  2. vay be..biz daha xperia s’e ics 4.0 yukleyemedik;adamlar samsung icin 4.1 yolda diyor..nerden aldim sony;bekle 1 ay al samsung..no panic no stress..enjoy ur life,,

    Cevapla