Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S3 Jelly Bean Türkiye Güncellemesi Çıktı

Samsung Galaxy S3 Jelly Bean Türkiye Güncellemesi Çıktı

Samsung firmasının amiral gemisi olan Galaxy S3 modeli için bugün Türkçe Android 4.1 Jelly Bean İşletim Sistemi Güncellemesi çıktı ve telefonlara yüklenebilir hale getirildi. Samsung Türkiye tarafından bu ay sonuna doğru veya Kasım ayı başında dağıtıma gireceği belirtilen Galaxy S3 Android 4.1 güncellemesiGbu sabah saatlerinden itibaren Galaxy S3 kullanıcıları için indirilip kurulabilir hale getirildi. Bu […]


Samsung firmasının amiral gemisi olan modeli için bugün Türkçe İşletim Sistemi Güncellemesi çıktı ve telefonlara yüklenebilir hale getirildi.

Samsung Türkiye tarafından bu ay sonuna doğru veya Kasım ayı başında dağıtıma gireceği belirtilen güncellemesiGbu sabah saatlerinden itibaren kullanıcıları için indirilip kurulabilir hale getirildi.

Bu kapsamda telefonlara Güncelleme Bildirimi giderken güncellemeler Ota üzerinden veya Kies üzerinden yapılabilir halde olacak. Bu sebeple güncelleme için iyi bir bağlantı ağına sahip olmanız ve şarj durumunuzun yeterli olması gerekmektedir.

Samsung Galaxy S3 Android 4.1 Jelley Bean Güncellemesi
Samsung Galaxy S3 Jelley Bean Güncellemesi

 

270 MB boyutunda olan güncelleme sırasıyla partiler şeklinde gönderilmeye başlandı. Sabah saatlerinde başlanılan göndermeler neticesinde büyük bir ihtimalle siziz içinde güncellemeler aktif hale gelmiştir.

Güncellenen Android İşletim Sistemi özellikle batarya kullanımında eski sürüme göre daha tutumlu bir işlem gücüne sahip oluyor. Bu durumda batarya ömrünün uzaması gibi büyük bir kazanca sebep oluyor.

Sizde cihazınızı güncel sürüme yükseltebilirsiniz. Ancak size önerimiz cihazı yükseltme işlemine başlamadan önce bir yedek almanızdan yanadır. Çok nadir de olsa bazen veri kayıplarına sebebiyet verile bilinmektedir.

  Siyah Samsung Galaxy S3 Resmiyet Kazandı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status