Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S3 Mini Türkiye Satışı Başlıyor

Samsung Galaxy S3 Mini Türkiye Satışı Başlıyor

Samsung firmasının amiral gemisi olan Galaxy S3 modelinin biraz daha uygun fiyatlı ve donanımsal olarak alt ürünü olan Galaxy S3 Mini modeli ülkemize gelmeye hazırlanıyor. Daha önce detaylı bir incelemesini yaptığımız Samsung Galaxy S3 Mini modeli bir anlamda büyük ekran yerine daha küçük bir ekranlı cep telefonuna sahip olmak isteyenler için hazırlanmış bir cihaz. Tasarım […]


Samsung firmasının amiral gemisi olan Galaxy modelinin biraz daha uygun fiyatlı ve donanımsal olarak alt ürünü olan Galaxy Mini modeli ülkemize gelmeye hazırlanıyor.

Daha önce detaylı bir incelemesini yaptığımız Samsung Galaxy S3 Mini modeli bir anlamda büyük ekran yerine daha küçük bir ekranlı cep telefonuna sahip olmak isteyenler için hazırlanmış bir cihaz.

Tasarım olarak Galaxy modeli ile çizgilere sahip olan Mini modeli donanımsal olarak ise daha uygun fiyata sahip olabilmek adına birçok özelliğini kısmış durumda.

Samsung Galaxy S3 Mini Türkiye Satışı Başlıyor
Samsung Mini Türkiye Satışı Başlıyor

 

1 GHz lik Çift Çekirdekli bir işlemciye sahip olacak olan model de 16 GB lık bir de dahili hafıza kullanılacak. Android 4.1.1 Jelly Bean sürümü ile pazara sunulacak olan Mini modeli büyük ihtimalle Android 4.2 güncellemesi de alabilecek.

Kasım Ayı gibi ülkemizde de resmi olarak satışına başlanacak olan modelinin fiyatı ise henüz belli olmadı. Ancak Pazar ortalamasını dikkate aldığımızda cihazın 800 TL ile 1100 TL gibi bir rakam aralığında satışa sunulması oldukça kuvvetli bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor.

  Samsun Galaxy S4 Modeli İçin Çalışmalarda Sona Gelindi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status