Samsung Galaxy S3 Modeli 30 Milyon Sınırını Aştı

Samsung Galaxy S3 Modeli 30 Milyon Sınırını Aştı

Samsung firmasının şu aşamada pazardaki en yüksek seviye ürünlerinden birisi olan Galaxy S3 modeli dünya pazarında 30 Milyon adetlik satış sınırını aşmayı başardı. Şimdi ise sınır 50 Milyon adet Samsung Galaxy S3 satışı. Apple, HTC ve LG gibi dişli rakiplerin arasından sıyrılmayı başaran Samsung firması Galaxy S3 modelinin 30 Milyonuncu ürünü satmasından sonra daha önce […]yorumlar.net

Samsung firmasının şu aşamada pazardaki en yüksek seviye ürünlerinden birisi olan modeli dünya pazarında 30 Milyon adetlik satış sınırını aşmayı başardı. Şimdi ise sınır 50 Milyon adet Samsung satışı.

Apple, HTC ve LG gibi dişli rakiplerin arasından sıyrılmayı başaran Samsung firması modelinin 30 Milyonuncu ürünü satmasından sonra daha önce yaptığı gibi birde fotoğraf yayınladı.

Şu aşamada pazara çıktığı Çakıl Mavisi ve Mermer beyazı dışında Kahverengi, Siyah, Bordo, Gri gibi birçok renk seçeneği ile pazarda satışı yapılan Galaxy S3 modeli Android 4.1 Güncellemesini de alarak rekabette tüm hızıyla yükselmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S3 Modeli 30 Milyon Sınırını Aştı
Modeli 30 Milyon Sınırını Aştı

Kısacası birçok firmayı geride bırakarak Dünya Mobil Pazar Lideri halini alan Samsung firmasının Galaxy S3 modeli de üst seviye ürünler arasından yavaş yavaş sıyrılmaya başladığını görebiliriz.

  Samsung Galaxy S3 Alpha Modeli Japonya İçin Hazır
Samsung Galaxy S3 Modeli 20 Milyonuncu Satışını Duyurdu
Modeli 20 Milyonuncu Satışını Duyurdu

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Son Dakika! Samsung, Galaxy S4 ve Galaxy S III için Android 4.3 Kararlılık Güncellemesini Başlattı! –

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status