Samsung Galaxy S3 Modeli Güney Kore ve Amerika’da Köşe Olacak

Samsung Galaxy S3 Güney Kore ve Amerika'da Köşeli Olacak

Samsung firması pazara sunduğu Samsung Galaxy S3 modelini pazarlara özel olarak tasarlamaya ve donanımsal değişiklikler yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda firma kendi ülkesinde satışa sunacağı cihazlarında Oval Yapı yerine Köşeli Yapıyı tercih etti.

Samsung Galaxy S3 Güney Kore ve Amerika'da Köşeli OlacakYine cihazın Global Pazara sunulacağı şekilde Dört Çekirdekli değil de Çift Çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisi ile Güney Kore ve Amerika pazarlarına sunulacağı bilgisi pazara sızdırıldı.

Firmanın bu iki pazarı neden bu şekilde değerlendirdiği, ürünün görselliğinde ve çekirdek sayısında neden değişikliğe gittiği bilinmiyor. Ancak büyük ihtimalle firma bu pazarlarda daha uygun fiyat politikası belirlemeye çalışma peşinde.

Bakalım Ülkemize gelecek olan Samsung Galaxy S3 modeli, nasıl bir tasarıma ve donanımsal özelliklere sahip olacak.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. 9 sene önce

  Telefonun modeli bana daha önceki nokia telefonlarını hatırlattı işlevsel bakımından tabi ki çok daha iyi yerlerde olabilir yalnız bu telefon hem tasarımsal hem de işlevsellik yönden iyi olursa çok dahafazla satar.

 2. 9 sene önce

  Şimdi benim anlamadığım şu var. Resimde soldaki modelin orjinal ve yanındaki modelin kopya olduğu yazıyor. Peki avrupa ve diğer ülkelere gönderilen model orjinal diğer asya bölgelerine gönderilenler kopya mı yani?

 3. 10 sene önce

  Samsung firması çeşitli teknikleri deneyerek ürünlerinin satış pozisyonlarının nasıl ve ne derece artacağını analiz ediyor bence. Kullanıcılar için artık sadece telefonun işlevselliği değil aynı zamanda görselliği de ön planda. Bu açıdan bakıldığında köşeli olan daha sempatik ve hoş duruyor kanımca.

 4. 10 sene önce

  Estetik görünüşü gerçektende çok hoş gözüküyor. Samsung galaxy gerçektende bu sene çok konuşuluyor. İsmini altın harflerle yazdıracak bence…

 5. 10 sene önce

  Samsung Galaxy S3 çok güzel duruyor bence çok estetik dizayn edilmiş I Phone mi Samsung Galaxy mi? derseniz ben Samsung Galaxy derim bana daha estetik geliyor Samsung

 6. 10 sene önce

  Samsung Galaxy S3 4 çekirdek çıkartabilirlerdi ama bence bunu daha sonra çıkaracaklar su an sadece adamların amacı pazara girmek daha sonraki dönemlerde 4 çekirdeği çıkartırlar ve daha büyük bir batlama yaparlar