Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S3 Modeli İçin 3000 mAh’lik Yeni Batarya

Samsung Galaxy S3 Modeli İçin 3000 mAh’lik Yeni Batarya

Samsung firması son dönemde batarya süresinden sıkça şikayet eden Samsung Galaxy S3 kullanıcılarını sevindirecek yeni bir batarya tanıttı. Halihazırda kullanılan bataryaların yetersiz gelmeye başlaması ve birçok kullanıcının bunu bir sıkıntı olarak görmesi sebebiyle Samsung Galaxy S3 modeli için 3000 mAh lik yeni bir batarya üretildi. Batarya üretimi noktasında 3000 mAh lik seviyeye çıkan Samsung firması […]


firması son dönemde batarya süresinden sıkça şikayet eden kullanıcılarını sevindirecek yeni bir batarya tanıttı.

Halihazırda kullanılan bataryaların yetersiz gelmeye başlaması ve birçok kullanıcının bunu bir sıkıntı olarak görmesi sebebiyle modeli için 3000 mAh lik yeni bir batarya üretildi.

Batarya üretimi noktasında 3000 mAh lik seviyeye çıkan firması eski bataryadan biraz daha kalın bir ürün elde etmiş durumda. Bu sebeple standart olarak gelen cihazlarında batarya kullanımı sırasında arka kapak takılamıyor.

Bunu gören Samsung firması Batarya + Kapak şeklinde bir paket ile yeni 3000 mAh lik bataryaları satışa sunacak. Bu durumda modeli için biraz daha fazla kalınlık anlamına gelecek.

  Xiaomi Yeni Modellerinde Samsung AMOLED Ekran Kullanacak
Samsung Galaxy S3 Modeli İçin 3000 mAh’lik Yeni Batarya
Samsung Modeli İçin 3000 mAh’lik Yeni Batarya

Kalın veya İnce olması benim için sorun olmaz ben daha fazla batarya süresi istiyorum diyen bir Samsung kullanıcısı iseniz o zaman 3000 mAh lik bu bataryadan bir adet temin etmeniz gerekecek gibi görünüyor.

Bu arada yeni bataryanın Resmi Satış Fiyatı 65 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Buna göre ülkemizde de bu cihazın satış fiyatı 100 – 150 TL arasında bir seviyede olacaktır.

Ürünün ne zaman Dünya ve Türkiye pazarında satışa çıkacağı ise şimdilik belli değil. Ama Ocak – Şubat ayı gibi satışı ülkemizde ve dünya pazarında başlar diye düşünüyoruz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status