Samsung Galaxy S3 Modeli İçin Android 4.1.2 Premium Suite Güncellemesi

Samsung Galaxy S3 modeline yakında gelecek olan Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi sonrasında bir anlamda cihazın temel birçok işlevi iyileşmiş olacak ve performans olarak da kullanıcının lehine bir artış sağlanmış olacak.

Samsung tarafından yayınlanan Android 4.1.2 Premium Suite Güncelleme videosunun ilk bölümünde birçok yeni özellik kullanıcılara gösterilmiş durumda. Bu özelliklerin birçoğunun şu anda kullanımda olan Galaxy Note 2 N7100 modelinde ki Premium Suite Paketi ile aynı olduğu gözlerden kaçmıyor.

Yeni güncelleme ile yakın dönemde telefonlara yüklenecek olan Android 4.1.2 Premium Suite Paketi ile Samsung Galaxy SIII modeli de birçok ekstra özelliğe sahip olacak.

Samsung Galaxy S3 Android 4.1.2 Premium Suite Güncellemesi
Samsung Galaxy S3 Android 4.1.2 Premium Suite Güncellemesi

 

Bunlar arasında Çoklu Ekran Desteği, Fotoğraflara Hava Durumu ve GPS Bilgileri ekleyebilme, Özelleştirilebilir Üst ve Yan Menü seçenekleri, Geliştirilmiş Video ve Fotoğraf çekimi, Hareket anında kullanımı kolaylaştıran uygulamalar ve NFC Sistemindeki düzenleme ve geliştirmeler gibi özellikler dikkatlerden kaçmıyor.

 

 

Sizlerin de inceleyebilmeniz için firma tarafından yayınlanan 1. Tanıtım Videosunu aşağıda sunuyoruz. 2. Tanıtım Videosu ile nelerin geleceğini ise açıkçası sabırsızlıkla bekliyoruz.

Samsung Galaxy S3 Modeli İçin Android 4.1.2 Premium Suite Güncellemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir