Samsung Galaxy S3 Modeli Yakında Çıkıyor

Oldukça uzun bir süredir gündemde olan ve yılan hikayesine dönen Samsung Galaxy S3 modelinin çıkış tarihi belli oldu gibi.

Resmi olarak Samsung firmasından bir açıklama yapılmadı ancak bir Basın Tanıtım Görseli sızdırıldı ve bu tanıtım görseli 22 Mayıs 2012 tarihini gösteriyor.

Basına sızdırılan görsel üzerinde yazılanlara göre Yeni Samsung Galaxy SIII modeli 22 Mayıs 2012 tarihinde Londra’da verilecek bir basın toplantısı ile tanıtılacak.

Verilen tarihe göre önümüzde 1.5 aylık bir süreç var. VE firmanın reklam yapmak için bu şekilde bir sızdırma operasyonu yaptırmış olması da muhtemel.

Bu arada sızdırılan resimde yer alan cihazın bir kısmının görüntüsü bu güne kadar ortaya atılan tüm resimlerden farklı. Ancak çıkan ürünün gerçeğe en yakın olabilecek bir tasarıma sahip olması da resmin doğruluğuna biraz daha inanmamızı sağlıyor.

Zaman içerisinde Samsung firması yeni gözdesi Samsung Galaxy S3 modeli için bir açıklama yapılacaktır. Ancak sizinde gördüğünüz resimdeki cihaz gerçekten pazara sunulursa büyük bir sükse yapacağı kesin.

Bekleyelim ve görelim o zaman.

 

Samsung Galaxy S3 Modeli Yakında Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir