Samsung Galaxy S3 Modelinde Metalik Gri Dönemi Başlıyor

Samsung Galaxy S3 Metalik Gri Rengi
Samsung Galaxy S3 Metalik Gri Rengi

Pazara bir değişiklik yaparak Beyaz ve Çakıl Taşı renkleri ile giren ve Siyah renk seçeneğini ürün gamına eklemeyen Samsung Galaxy S3 yaşanan sorunlardan sonra Metalik Gri modelini üretmeye hazırlanıyor.

Şu aşamada pazara sadece Beyaz modelinin sürülebilmiş olması, Çakıl Taşı rengine sahip cihazların ise biraz daha beklemek durumunda kalacak olması sebebiyle alternatifler arayan Samsung firması Samsung Galaxy S3 modeli için Metalik Gri çalışmasına gidecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S3 Metalik Gri Rengi
Samsung Galaxy S3 Metalik Gri Rengi

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen Metalik Gri Samsung Galaxy S3 modelinin resimler internete düşmeye başladı bile. Ne kadar doğru bir görseldir bilinmez ancak Samsung firmasının renk konusunda Galaxy S3 modeline biraz daha alternatif eklemesi gerekecek gibi görünüyor.

Özellikle Çakıl Taşı modeli gelene kadar satışa destek olması açısından Samsung Galaxy S3 Beyaz modelin yanına bir kardeş getirilmeli.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

32 Yorum

 1. 10 sene önce

  Samsung galaxy s3 için yapılan tanıtımın haddi hesabı yok bunun Türkiye ayağı bu kadar sağlamken tüm dünya üzerinde daha ne kadar tanıtım yapılacak hiç bir bilgim yok. Bir telefonun konuşulması için harbi emek harcanıyor.

 2. 10 sene önce

  Firmaların artık daha doğrusu Samsung’un şunu yapması gerek tek renk üzerinde kendini belli etmesi gerek. O renk diyince akla direk olarak samsung s3 modelinin gelmesi gerek. Bkz: Siyah = İphone rengi.

 3. Renk alternatifleri elbette getirilmeli yalnız abartılmamalı örneğin bir çok renk ürünü piyasaya sürersinzi yalnız satmayınca tekrar bu ürünleri geri çekmek zorunda kalırsanız dikkatli davranmak gerek.

 4. 10 sene önce

  Önemli olan renk değil yazılım görüşündeyim. Yazılım’dan öncede bir şey daha geliyor tabi ki de donanı. Donanım en başta daha sonra yazılım en son tasarımı seçenlerdenim. Size de böyle öneriririm.

 5. 10 sene önce

  Standart samsung galaxy s3 beyaz tasarımı çok daha hoş. Zaten siyah ve beyaz renkler birbirini tamamlıyor. Telefonlarda siyah ve beyaz renk olması renk alternatifi amacı.

 6. 10 sene önce

  İphone’a rakip olmaya çalışıyorsun Samsung ama bu renkle asla! Senin amacım iphone ile savaşmak mı yoksa onu geçmmen mi ilk önce bunu bilmek lazım daha sonra zaten kendini stratejilerini planlarsın.