Samsung Galaxy S3 Modelinin En Üst Sürümünü Kore’de Satacak

Samsung firması pazara sunduğu Samsung Galaxy S3 modeli için farklı bölgelerde satışa sunulmak üzere 2 farklı sürüm hazırlamıştı. Ancak Kore’de satışa sunulmaya başlayacak olan Samsung Galaxy S3 bu sürümlerin dışında olacak.

Pazara özel uygulama yapan firma bir anlamda kendi ülkesi için biraz daha torpilli davranmış olacak. Çünkü daha önce açıkladığı iki sürümden de daha üstün özelliklere sahip olan Kore Özel Üretimi Galaxy S3 oldukça donanımsal olarak geliyor.

Samsung Galaxy SIII
Samsung Galaxy SIII

 

4 Çekirdekli Exynos İşlemci ile pazara süreceği cihazlarda 2 GB Ram kullanacak olan firmanın ayrıca bu modellerde 4G LTE Modem özelliğini de aktif etmiş olacak.

Ürün şu aşamada sadece Kore de satışa sunulacak. Sonraki dönemlerde farklı pazarlara açılır mı bilemiyoruz ancak Samsung Galaxy S3 şuan için Kore pazarında daha güçlü bir halde. Ve ülkemizde de 2. Sıradaki ürünleri satışta.

 

Samsung Galaxy S3 Modelinin En Üst Sürümünü Kore’de Satacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 Yorum

 1. Acaba Samsung galaxy şu anda ülkelerdeki satış oranlarını açıkladı mı? Çünkü çok merak ediyorum. Onca tanıtım bir işe yaradımı. Çünkü asıl tanıtım kullanıcılar arasında olmalı. Normal reklamlar bir yere kadar.

  Cevapla
 2. Arkadaşlaın dediğine katılıyorum. Bakar mısınız? Telefon operatörleri bile artık bu karışıklığı gidermek istiyor. Bunu kampanya yapanlar varken telefonlarda böyle yapmak çok yanlış bir durum.

  Cevapla
 3. İphone geliyor arkadan. Onun ayak seslerini duydu tabi. o nedenle kendi ülkesinde böyle bir şeyler yapıyor bana kalırsa.

  Cevapla
 4. Ürün şu an için korede satıştamı acaba? Bence bu tamamen kendi milletine torpil geçmekten ziyade kendi ülkesidne daha çok fazla bu telefondan satmak içni kullanılan bir pazarlama stratejisi.

  Cevapla
 5. 4 çekirdekli exynos işlemcisini ilk defa kullanılıyor benim bildiğim kadarıyla. 2 gb ram birde yüklenmiş. Vallahi burada kıskandım koreleri. Koreli olsam dedim şimdi :)

  Cevapla
 6. Oldukça donanımsal geliyor demişsiniz acaba aynı fiyata mı sunulacak. Eğer böyle olacaksa çok yalnış olur. Fakat vergiler ve diğer ülkelere oranla fiyatı ona göre çekmesini bekliyoruz.

  Cevapla
 7. 2 farklı sürüm ne kadar saçma sapan bir olay. Neden dünyanın her tarafında bunu gerçekleştirmiyor bir türlü anlamıyorum bu firmaların pazarlama çalışanlarını.

  Cevapla
 8. Samsung’un ülkesi kore olduğnua göer böyle bir şey yapması çok normal sayılır bence. Zaten bildiğimzi gibi Kore – Türkiye savaşına dikkate alarak TÜrkiye’den öğrenci almıştı. Milliyetçi bir firma.

  Cevapla
 9. Sammsug firması bir acayip. Geçen gün galaxy s1 aldım. Aldığım günün ertesi bozuldu. Bundan sonra ben nasıl güveneyim Samsung’a.

  Cevapla
 10. Samsung tarafında İphone 5’in gelmesiyle birlikte ilk başta galaxy note’un gelişi daha sonra ise bu galaxy s3 güncelleştirmeleri. Gelişmeleri yakından izliyoruz bizde.

  Cevapla
 11. Samsung firması galaxy ürününün iyice ipe sarıyor. Zaten çok fazla karışan kafalar biraz daha karışacak. Yapma bunu samsung.

  Cevapla