Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S3 Patladı, Olay Kameralara Yansıdı

Samsung Galaxy S3 Patladı, Olay Kameralara Yansıdı

Akıllı Telefon Modellerinde yaşanmaya başlanan patlamalara bir yenisi daha eklendi. Bu seferki olayın farkı ise Güvenlik Kamerasının o an çekimde olması idi. Tayland’ın Suphanburi kentindeki Krung Thai Bankasında çalışan bir görevli Samsung Galaxy S3 markalı ürününü masada şarja takarak işinin başına dönüyor. Belli bir süre sorunsuz olarak şarj olmaya devam eden Galaxy S3 sonra aniden […]


Akıllı Telefon Modellerinde yaşanmaya başlanan patlamalara bir yenisi daha eklendi. Bu seferki olayın farkı ise Güvenlik Kamerasının o an çekimde olması idi.

Tayland’ın Suphanburi kentindeki Krung Thai Bankasında çalışan bir görevli markalı ürününü masada şarja takarak işinin başına dönüyor.

Belli bir süre sorunsuz olarak şarj olmaya devam eden sonra aniden patlıyor ve alev alıyor.

Olay sırasında cihazın kimseye yakın olmaması ve bir rafta olması olası bir yaralanmayı engellemiş durumda. Ancak ortaya çıkan görüntü bu patlamanın yanınızda olması durumunda nasıl bir tehlike yaratacağını açıkça gösteriyor.

 

Samsung Nasıl Cevap Verecek

Daha önce yaşanan olaylarda Samsung firması tarafından genellikle Kullanıcı Memnuniyeti adına Cihaz Hediye eden Samsung firması bu sefer nasıl bir adım atacak merakla bekleniyor.

Bundan birkaç ay önce yaşanan patlamasında olay Orijinal Olmayan Bataryaya yıkılmıştı. Bu olayda ise böyle bir durumun olup olmadığı şu aşamada bilinmiyor.

Samsung Galaxy S3 Patladı, Olay Kameralara Yansıdı
Patladı, Olay Kameralara Yansıdı

İşte Samsung Modelinin Patlama Anı

  Samsung Galaxy S3 Ailesine Android 4.2 Jelly Bean Güncellemesi Yolda

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status