Samsung Galaxy S4 Active (I9295) Resmen Görüntülendi

Samsung firması tarafından Samsung Galaxy S4 serisinin Suya, Toza ve Darbelere Dayanıklı modeli olarak pazara süreceği Samsung Galaxy S4 Active modeli ile alakalı olarak ilk resmi bilgiler gelmeye başladı.

Hırvatistan’da yapılan bir tanıtım sırasında ortaya çıkan Samsung Galaxy S4 Active modeli bilinen tasarım ve malzemeden farklı bir yol çizmiş ve Galaxy S serisi için oldukça başarılı bir model olarak karşımıza çıkmış durumda.

GSMArena.com adresi tarafından fotoğrafları çekilen ve ilk etapta Turuncu ve Mavi renkler ile pazara sürülmesi beklenilen Samsung Galaxy S4 Active modeli biraz daha metalimsi ve yuvarlak hatlara sahip olmuş durumda.

İlk kez üst düzey niteliklere sahip bir dayanıklı telefon hazırlayan mobil sektörün lideri, S4 Active‘i Galaxy S4’teki tasarım anlayışından çok daha farklı bir yapıya büründürmüş durumda.

 

Samsung Galaxy S4 Active (I9295) Resmen Görüntülendi
Samsung Galaxy S4 Active (I9295) Resmen Görüntülendi

 

Metal kısımlara da sahip kasa ve ön panelde, Xcover serisinin dizayn çizgilerine yer verilmiş. 5 inç Full HD Super AMOLED ekran, 1.9GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm SnapDragon 600 çipset, 8MP kamera, 2GB sistem belleği ile gelen cihaz su, toz ve darbeye karşı dayanıklılık sertifikaları ile piyasaya sürülecek.

Samsung Galaxy S4 Active (I9295) modelinin Mayıs 2013 içerisinde resmi olarak duyurulması ve Haziran 2013 tarihinde de satışına Global Pazarda başlaması bekleniyor.

Şu aşamada Samsung Galaxy S4 modeli ve Samsung Galaxy S3 modeli ile iyi bir ivme yakalayan Samsung firmasının Samsung Galaxy S4 Active (I9295) modeli ile de pazardaki yerini sabitlemesi ve tüketiciye daha dayanıklı bir model sunarak Sony Xperia Z modeli karşısında bir adım öne geçmesi bekleniyor.

Bakalım Samsung Galaxy S4 Active (I9295) modeli Türkiye Pazarına ne zaman ve ne kadarlık bir fiyattan giriş yapacak. Eğer Galaxy S4 fiyatına yakın bir fiyat ile Galaxy S4 Active modeli de satışa çıkarsa pazarda ivme Samsung Galaxy S4 Active (I9295) modeline dönebilir.

Samsung Galaxy S4 Active (I9295) Resmen Görüntülendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. güzel cihaz özelliklerine güzel şahsen galaxy s4 yerine s4 active alırım en azından kasası sağlam düştüğünde filan içim cız etmez galaxy s4 çok ince ve sanki kırılacakmış gibi duruyor

    Cevapla