Samsung Galaxy S4 Çıkınca Galaxy S3 Ucuzlayacak mı?

Samsung Galaxy S4 Çıkınca Galaxy S3 Ucuzlayacak mı?

Samsung Galaxy S4 pazara çıkmadan önce akıllara takılan bir soru da Samsung Galaxy S3 modelinin ucuzlayıp ucuzlamayacağı noktasında. 26 Nisan 2013 tarihinde Global Pazar ile birlikte Türkiye Pazarında da satışa çıkacak olan Samsung Galaxy S4 modeli aynı anda da Samsung Galaxy S3 modelinin fiyatını etkileyecek gibi görünüyor. Pazara 2000 TL seviyesinden çıkan Galaxy S3 modeli […]


pazara çıkmadan önce akıllara takılan bir soru da modelinin ucuzlayıp ucuzlamayacağı noktasında.

26 Nisan 2013 tarihinde Global Pazar ile birlikte Türkiye Pazarında da satışa çıkacak olan modeli aynı anda da modelinin fiyatını etkileyecek gibi görünüyor.

Pazara 2000 TL seviyesinden çıkan modeli şimdilerde Galaxy S4 modeli yüzünden 1000 TL eviyesine gerilemiş durumda. N11 web sayfası ve Gold Teknoloji Mağazaları tarafından ellerindeki stokları tüketmek amaçlı olarak 999 TL’den satışa çıkan modeli bir anlamda da pazarda göreceği dip fiyata çekilmiş oldu.

Teknoloji mağazalarında 1599 TL seviyesine kadar satışı devam eden, çeşitli distribütör veya Samsung garantisi ile satılan modelinin Galaxy S4 modelinin pazara çıkması ile 999 TL ile 1299 TL arasında bir fiyat aralığına inmesi bekleniyor.

  Altın Kaplama Samsung Galaxy S4 Satışa Sunuldu
Samsung Galaxy S4 Çıkınca Galaxy S3 Ucuzlayacak mı
Çıkınca Ucuzlayacak mı

 

2000 TL gibi bir fiyattan satışına başlanılacak olan Galaxy S4 modeli için başlanılan tanıtım kampanyaları ile hem yeni modeli beklene alıcılar hem de S3 modelini almayı düşünen alıcılar beklemeye başladılar.

Bakalım Samsung Galaxy S4 ve modellerinin pazara çıkması ile Samsung Galaxy S3 ve modelleri ucuzlayacak gibi görünüyor. Yani aklınızda bu iki modeli almak varsa beklemenizde fayda var.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status