Samsung Galaxy S4′den iPhone 5′e Gönderme

Samsung Galaxy S4′den iPhone 5′e Gönderme

Samsung yeni cihazı Samsung Galaxy S4‘le beklediği başarılı sonuçları elde ettikten sonra yeni yayınladığı iki video’da iPhone 5 sahiplerine gönderme yaptı. Hatırlarsanız iPhone 5 ilk çıktığında rakibi Galaxy S3‘e birçok göndermelerde bulunmuştu. Hatta bir göndermesinde ekranıyla dalga geçerek Tek elle kullanım konusunda rakipleriyle dalga geçmişti. Şimdi benzer bir göndermeyi Samsung, Galaxy S4 cihazıyla yaparak rakibine güzel […]


yeni cihazı  ‘le beklediği başarılı sonuçları elde ettikten sonra yeni yayınladığı iki video’da iPhone 5 sahiplerine gönderme yaptı. Hatırlarsanız iPhone 5 ilk çıktığında rakibi Galaxy S3‘e birçok göndermelerde bulunmuştu.

Hatta bir göndermesinde ekranıyla dalga geçerek Tek elle kullanım konusunda rakipleriyle dalga geçmişti. Şimdi benzer bir göndermeyi , cihazıyla yaparak rakibine güzel bir cevap vermiş oldu.

Reklamının birinde oğlu babasına telefonunun ne kadar kolay ve kullanışlı olduğunu anlatırken evet deyip geçiştiriyor ancak çocuk telefonu gösterdiğinde kendisine çok şaşırıyor. Easy Mode özelliği ile herkesin rahatlıkla kullanabileceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy S4

 

Diğer reklamında ise kamera özelliğiyle bir gönderme yapıyor. Bir aile kızının mezuniyet töreninde diploma alırken birisi ortaya atlayarak resmin önüne geçiyor ve tam o sırada kızın annesi resmi çekiyor. Tabi herkes bu duruma üzülüyorken annesi telefonundaki Grad Photo özelliği ile şaklaban gibi ortaya atlayan kişiyi resimden siliyor. Böylece Hatıralar bozulmadan kalmış oluyor. Yani demek istediği siz istemediğiniz sürece kimse sizin hatıralarınıza giremez.

 

 

Bakalım yeni çıkartacağını iPhone 5S‘de özellikle Galaxy S4‘e nasıl bir gönderme yapacak göreceğiz.

  Samsung Galaxy S4 Patladı, Bir Ev Küle Döndü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status